Odzyskiwanie danych Warszawa Wola

Chmielna Business Center
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa Wola

Godziny otwarcia
09:00-17:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Inoffice Group – Partner MiP Data & Forensic

Uwaga !!! Po wejściu do budynku (wejście na ścianie budynku zaznaczone jest żółtą strzałką) idziemy na wprost do windy. Windą wjeżdżamy na poziom 3 i wychodzimy w lewo do zielonych drzwi pokazanych na zdjęciu.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

MiP Data & Forensic w trosce o dobro klientów, uruchomiła usługę nazwaną „odzyskiwanie danych Warszawa Wola”. Nasz klient wpisując w Google hasło odzyskiwanie danych Warszawa Wola, lub odzyskanie danych Warszawa Wola ewentualnie odzysk danych Warszawa Wola, zostanie przeniesiony do reklamy, po której kliknięciu trafi bezpośrednio do tej zakładki gdzie będzie mógł znaleźć bez kłopotów najbliższy dla siebie punkt odzyskiwania danych w Warszawie w tym przypadku na ul. Chmielnej 132/134. Do punktu zlokalizowanego na ul. Chmielnej będzie mógł zanieść swój nośnik w celu odzyskania danych. Po dostarczeniu nośnika do przeprowadzenia analizy, zostanie on wysłany z punktu przyjęć w Warszawie na ul. Chmielnej do Centralnego laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie na ul. Połczyńskiej 10, gdzie zostanie poddany szeregu czynnościom zmierzającym do odzysku danych. Centralne Laboratorium odzysku danych zajmuje się przypadkami utraty danych z dysków twardych po upadku, zalaniu, pożarze. Odzyskiwaniem danych z macierzy dyskowych gdzie doszło do różnych typów awarii jak uszkodzenie dysku w macierzy, uszkodzenie kontrolera macierzy, rozsynchronizowanie się macierzy, awaria serwera, uszkodzenie systemu plików w macierzy. Innymi nośnikami z których odzyskiwanie danych również jest poszukiwane są telefony i smartfony. Najczęstsze uszkodzenia to skasowanie danych, przywrócenie ustawień fabrycznych, upadek, zalanie bądź utopienie smartfona. Ostatnimi w kolejce do odzyskiwania danych są nośniki typu Flash, takie jak karty pamięci do telefonów, aparatów cyfrowych, pen-drajwy oraz różne urządzenia zapisujące dźwięk. Z karty tych w 90 procentach przypadków odzyskuje się zdjęcia bądź filmy zrobione przez użytkowników. Innymi promowanymi przez nas słowami kluczowymi dla odzyskiwania danych w Warszawie na Woli będą hasła: odzyskiwanie danych Chmielna Center, Chmielna odzyskiwanie danych, Chmielna centrum odzyskiwania danych na Woli.