Odzyskiwanie danych Nowy Sącz.

Maszyny Biurowe Marek Kotarba
ul. Śniadeckich 8/3
33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia
08:00-16:00

Telefon: (18) 534-47-14
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

UWAGA !!! Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data Recovery w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data Recovery

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data Recovery. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data Recovery.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

Rozwój technologii spowodował, iż telefon komórkowy ma teraz o wiele więcej zastosowań niż w przeszłości. Urządzenia mobilne powoli zastępują wiele innych urządzeń. Teraz telefon może służyć również jako kontroler do gier, które bardzo upodobały sobie dzieci. Dodajmy do tego niezwykle uzależniającą rozgrywkę, gdzie kilkoma ruchami palca na ekranie smartfona łapiemy wirtualne stworki. Przepis na murowany hit i wielką frajdę dla naszych maluchów. Czy jest możliwe, że coś może pójść nie tak?

Do naszego punktu w Nowym Sączu na ulicy Śniadeckich 8/3 zgłosił się bardzo zdenerwowany tata młodego poszukiwacza, któremu ten użyczył swojego telefonu. W czasie swoich wędrówek po mieście młodzieniec dotarł do rzeki i tam stoczył pełną emocji walkę o jednego z wyżej wspomnianych stworków. Walka została wygrana, jednak euforyczna radość sprawiła, iż urządzenie wypadło z rąk młodego trenera i trafiło prosto do rzeki. Szybka i skuteczna akcja ratownicza wyławiania telefonu zakończyła się powodzeniem, ale ten niestety odmówił dalszej współpracy. Wszystkie dane z telefonu: kontakty, zdjęcia i pozostałe pliki zdawały się przepaść bezpowrotnie, nie wspominając o postępach w ulubionej grze. Bardzo niefortunne zakończenie przygody młodego trenera.

Na szczęście odzyskiwanie danych z dysku to specjalność MiP Data Recovery. Odzyskiwanie danych z telefonu, który został zalany to chleb powszedni dla naszej firmy. Nasi specjaliści osiągają prawie 100% skuteczności w takich przypadkach. Dodatkowo telefon trafił do nas praktycznie od razu po nieszczęśliwym wypadku. Klient nie próbował na własną rękę osuszać urządzenia, przez co odzyskiwanie danych mogłoby być niemożliwe.

To właśnie w dużej mierze od właścicieli urządzenia zależy powodzenie odzyskania danych z telefonu. Jeżeli decydują się na samodzielne osuszanie lub otwieranie zalanego telefonu, mogą oni przyspieszyć proces korodowania. Po otwarciu telefonu może dojść również do przedostania się cieczy do wrażliwej elektroniku urządzenia. Dlatego jeżeli chcemy by odzyskiwanie danych z telefonu przebiegało sprawnie, bezproblemowo i co najważniejsze bezstresowo dla nas warto zaufać naszym specjalistą. Dzięki doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez lata, szybko udało się nam zrealizować usługę i Klient już po kilku dniach odzyskał wszystkie ważne dla niego dane.

Pamiętajcie, jeżeli kiedykolwiek wasz telefon spotka mokra niespodzianka zgłoście się natychmiast do nas.

Podróże kształcą i jest to niezaprzeczalny fakt. Pragnienie zobaczenia czegoś egzotycznego sprawia, że ludzie coraz częściej wybierają orientalne miejsca, w których spędzą urlop. Chcą tam odpocząć i naładować baterię przed kolejnymi miesiącami w ponurej aurze miejskiej rzeczywistości. Chcą zwiedzić coś co sprawi, że poznają jakąś niesamowitą historię, a na koniec chcą to wszystko uwiecznić, by móc potem pochwalić się innym jaką przygodę przeżyli. Są jeszcze tacy, dla których podróż ma być początkiem czegoś wyjątkowego w ich życiu.

Niedawno do naszego punktu w Nowym Sączy na ulicy Śniadeckich 8/3 zawitał młody chłopak, który wrócił niedawno z podróży po Japonii. Wpadł na pomysł by właśnie tam pośród płatków kwitnących wiśni oświadczyć się swojej ukochanej, która od zawsze interesowała się krajem wschodzącego słońca. Młodzi, zakochani i szczęśliwi udali się w podróż po najpiękniejszych zakątkach Japonii. Wszystko starali się uwiecznić na fotografiach, które potem posłużyć miały do przeżywania całej podróży na nowo. Niestety jego komputer, który zawierał te wszystkie niezapomniane ujęcia uległ poważnej awarii. Nagle cała podróż miała zachować się tylko w pamięci naszego Klienta i jego małżonki. Szok i rozpacz.

Nie mogliśmy na to pozwolić. Odzyskiwanie danych z dysku twardego to nasza specjalność, zatem jak najszybciej przystąpiliśmy do pracy. Przeprowadziliśmy szybką analizę i błyskawicznie namierzyliśmy problem, którym było uszkodzenie głównej głowicy dysku twardego. Bez zwłoki rozpoczęliśmy odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku. Oczywiście takie mechaniczne uszkodzenia dysku mogą spowodować, że wszystkie dane przepadną, jednakże odzyskiwanie danych to coś czym zajmujemy się od dawna, a nasi fachowcy potrafią sobie poradzić z problemami wynikającymi z mechanicznych uszkodzeń dysku twardego.

Szczęśliwie po kilku dniach naszej pracy cała podróż Klienta, udokumentowana na zdjęciach, była bezpieczna na nowym dysku. Odzyskiwanie zdjęć, a zwłaszcza tych, które uwieczniają ważne momenty Waszego życia to nasz obowiązek.

Nowy Sącz – urokliwe miasto na południu Polski, które ostatnimi czasy zyskuje na popularności turystycznej. Chęć spędzenia aktywnego wypoczynku przyciąga coraz więcej ludzi do tego malowniczego zakątka. Jednak Nowy Sącz jest nie tylko miejscem weekendowych wypadów w czasie wolnym, to bardzo często wybierana lokalizacja spotkań integracyjnych, prelekcji czy firmowych spotkań organizowanych na terenie całego miasta. Dlatego firmy zapewniające katering na takich spotkaniach przeżywają prawdziwy rozkwit. By zapewnić właściwą obsługę na takich spotkaniach przetwarzane są duże ilości danych, które pomimo stosowania najbezpieczniejszych macierzy, mogą ulec uszkodzeniu.

W naszym punkcie na ul. Śniadeckich 8/3 pojawił się właściciel firmy, która pilnie potrzebowała naszej pomocy. Z niewiadomych dla nich przyczyn stracili listę klientów, których mieli zaopatrywać w przyszłym miesiącu. Klient trafił pod właściwy adres, gdyż nasza firma odzyskiwanie danych, a zwłaszcza odzyskiwanie danych z macierzy RAID wykonuje bez przerwy i jego problem nie był nam obcy. Po krótkiej rozmowie ustaliliśmy prawdopodobną przyczynę i wyjaśniliśmy dokładnie co mogło spowodować utratę danych. Poprosiliśmy Klienta, aby ten po powrocie wymienił wszystkie dyski w macierzy na nowe, tym samym zapobiegając dalszej utracie danych. Całość pozostałej macierzy miał dostarczyć do nas.

Nasi specjaliści dokonali wnikliwej analizy problemu i przystąpili do działania – odzyskiwania danych z macierzy. Warto również pogratulować właścicielowi jego przezorności. Przychodząc do nas przygotował dokładną specyfikację swojej macierzy, wykaz producentów wszystkich elementów znajdujących się w serwerowni (nawet szafy serwerowej), a także oprogramowania jakie zostało zainstalowane. Wiele z tych informacji skutecznie przyspiesza proces odzyskiwania informacji. Po kilku dniach przekazaliśmy naprawioną macierz Klientowi, a ten w spokoju mógł przygotować się do realizacji swojej pracy.