single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOMPLEX​
ul. Kruczkowskiego 29a
42-202 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia
09:00-17:00

Telefon: (34) 333-55-30
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń.     Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Dąbrowa Górnicza ul. Kruczkowskiego 29a

(zobacz) punkt partnerski MiP Data & Forensic – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOMPLEX​

Macierze Raid

Macierze Raid - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID jest usługą polegającą na przywróceniu dostępu do danych na macierzy RAID. Po uszkodzeniu dysku twardego macierz Raid zostaje zdegradowana. W przypadku wymiany uszkodzonego dysku twardego może dojść do tego by odzyskać dane trzeba będzie użyć dysków twardych jako dawców podzespołów do naprawy uszkodzonego dysku twardego i potem zacząć proces odzyskiwania danych z macierzy. Macierz raid zbudowana jest co najmniej z dwóch dysków twardych.