template-builder.php

Odzyskiwanie danych z tabletu
Slider z foto na którym są tablety

Odzyskiwanie danych z tabletu

Odzyskiwanie danych z tabletu to nowa na rynku usługa w branży odzysku danych.

Przenośne urządzenia typu tablet, podobnie jak dyski twarde posiadają system plików. Wpływa to na fakt, że dane pomimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Bez specjalistycznych urządzeń i oprogramowania przywrócenie tych danych jest niemożliwe. Należy pamiętać, iż użytkowanie tabletu po utracie danych, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać cenne dla nas pliki, a ich odtworzenie staje się niemożliwe.

Innym typem utraty danych jest uszkodzenie elektroniki urządzenia. W takim przypadku odzyskanie danych w sposób programowy nie jest możliwe, specjaliści mogą jednak wyczytać dane za pomocą specjalistycznego urządzenia. Preferowanym rozwiązaniem jest w tym miejscu wyczytanie danych z kości pamięci lub wymiana części elektroniki z innego, identycznego urządzenia. W obu przypadkach firma MiP Data & Forensic gwarantuje profesjonalne odzyskiwanie danych. Bogate doświadczenie pozwala na odzyskanie danych utraconych w skutek logicznych błędów lub działań użytkownika, jak i elektronicznych uszkodzeń tabletów.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Jesteśmy w stanie odzyskać
WIADOMOŚCI
MULTIMEDIA
APLIKACJE
DANE SYSTEMOWE

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę