template-builder.php

Odzyskiwanie danych Poznań

Odzyskiwanie danych Poznań

 

Poniżej punkty przyjęć nośników w Poznaniu

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Poznań

MiP Data & Forensic należy do firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych wewnętrznych, USB oraz sieciowych. Przywracamy dane z nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych). Telefony komórkowe jak też smartfony posiadają pamięć typu NAND, do której dostajemy się by odzyskać dane używając najbardziej zaawansowanych technologii i urządzeń firmy Rusolut.
Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.
Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze oraz wirtualne maszyny.
Poznań jest piątym miastem w Polsce pod względem liczby mieszkańców i przypadków utraty danych.

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań

Odzyskujemy dane po różnego rodzaju uszkodzeniach wynikłych z wszelkich zdarzeń po których doszło do ich utraty. Największym jak do tej pory zainteresowaniem cieszy się odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych. Uszkodzenia dysków twardych są podzielone ogólnie na trzy typy:

 • – logiczne
 • – elektroniczne
 • – mechaniczne

My dzielimy je na utraty danych na skutek losowych zdarzeń oraz działań człowieka. Losowe zdarzenia są bardziej przewidywalne co do ustalenia co się stało niż tzw. czynnik ludzki. Nie zdarzyło się jeszcze by klient, który przyniósł dysk do odzysku danych opowiedział całą historię od momentu kiedy utracił swoje dane. Zawsze coś tam jest pominięte w tej historii. Czynnik ludzki myśli, że jak powie wszystko co zrobił to będzie drożej kosztowało lub spowoduje odmowę analizy dysku twardego z powodu oczywistego jakim jest stwierdzenie braku możliwości wobec pochopnych działań na nośniku. Wielokrotnie nasi inżynierowie analizują nośnik próbując dojść do wniosku jak to się mogło stać. Już po tym jak ustalimy pewne fakty, które w efekcie nie obniżają ceny, klient przypomina sobie “…no tak, tak się to działo..”. Dyski są bardzo wrażliwe na różnego rodzaje ingerencji w nie a zwłaszcza na rozkręcanie ich bez zachowania sterylnych warunków. Klient nie mając pojęcia o tym, bo nie przeczytał nigdzie w Internecie na ten temat a przecież “strach ma wielkie oczy” i on koniecznie musi sprawdzić co tam w środku stuka. Pytany dlaczego rozkręcił dysk mówi “..myślałem, że głowica spadła i ją założę…”. Ale po co zostawia na talerzach odciski swoich palców tego już nie umie wytłumaczyć. Są specjaliści od domowego odzyskiwania danych, którzy po nie udanej operacji przekładania talerzy przynoszą je w torebce foliowej wraz z innymi podzespołami dysku i śrubkami włącznie. Oglądamy te talerze z frasobliwym spojrzeniem i zastanawiamy się czy nie jesteśmy w jakimś programie “USTERKA”. Piekarz powiedziałby, że z bułki tartej to on rogala nie zrobi. Czynnik Ludzki to nie tylko takie ekstremalne zachowania w stosunku do dysków. To również brak wiary, że dysk mógł samoistnie ulec awarii, bo np. gwarancja się skończyła parę lat temu ale dysk działał jeszcze godzinę temu. Jak to możliwe, że przestał? Trzeba go zapuszczać wkoło i wkoło bo może stanie się cud i zaskoczy. Otwieramy potem taki dysk po determinacji klienta i widzimy całkowicie zniszczoną powierzchnie talerzy wypiłowana przez głowice.

Odzyskiwanie danych z telefonów Poznań

Są to telefony komórkowe i smartfony gdzie ich uszkodzenia możemy podzielić na dwie grupy:

 • uszkodzenia logiczne
 • uszkodzenia mechaniczne

W skład uszkodzeń logicznych wchodzą przypadki:

 • skasowania informacji
 • wirusy i inne oprogramowanie
 • zablokowane kodem lub Hasłem
 • po aktualizacji oprogramowania systemowego
 • po przywróceniu ustawień fabrycznych

Uszkodzenia mechaniczne telefonów i smartfonów to natomiast:

 • upadek
 • zalanie
 • pęknięcie wyświetlacza
 • wybuch baterii

W przypadkach uszkodzeń logicznych smartfonów stosujemy metody wyciągania danych poprzez ISP czyli pod lutowanie się do płyty głównej smartfona oraz wyczytania obrazu (DUMP MEMORY) pamięci fizycznej i poddaniu jej potem analizie systemu plików oraz zrobieniu raportu przedstawiającego możliwości odzyskania danych. Kiedy zachodzi sytuacja, że metoda ISP nie może być zastosowana a bywa to w przypadkach gdy na płycie głównej nie ma możliwości wlutowania się w określone punkty (tzw. Pinout-y) bo np. nie są dostępne, to stosujemy metodę Chip-Off polegającą na wylutowaniu procesora zawierającego pamięć NAND i wyczytaniu jej na specjalnie skonstruowanym urządzeniu VNR firmy Rusolut.

Przypadki mechanicznego uszkodzenia smartfonów są zorientowane w 90% na metodę Chip-Off opisaną w uszkodzeniach logicznych. W przypadkach uszkodzenia mechanicznego smartfonu dochodzi do tak wielu uszkodzeń, że nie ekonomiczna jest próba naprawy takich telefonów.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci Poznań

Odzyskujemy dane z wszelkiego rodzaju kart pamięci do aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych oraz przenośnych nośników jakimi są pendrive-y. Najczęstsze uszkodzenia są uszkodzeniami logicznymi i dotyczą skasowania bądź sformatowania nośnika. Skasowanie zdjęć z karty typu SD, która powszechnie króluje jako magazyn danych w większości kamer cyfrowych czy aparatów fotograficznych jest najpospolitszym przypadkiem. W kartach o małej pojemności stosowany jest system plików FAT32, gdzie po skasowaniu ciężej jest poskładać dane a zwłaszcza zdjęcia. Nowsze karty o dużej pojemności pracują już na systemie NTFS gdzie po usunięciu bądź sformatowaniu danych łatwo je przywrócić. Tak naprawdę nie są one usunięte, tablica alokacji pokazująca ich obecność, zmienia wartość by pokazać, że ich nie ma i zwalnia w ten sposób pojemność takiej karty. Tak samo jest z pendrive-ami. Jeśli dochodzi do uszkodzenia karty pamięci bądź pendrive w sposób mechaniczny tj. złamanie karty to najistotniejsze jest to by nie była pęknięta kość pamięci. Jeśli pamięć jest sprawna to wyczytujemy dane bezpośrednio z niej. Mamy wtedy problem z emulacja procesora, który obsługuje dany rodzaj pamięci niekiedy również z szyfrowaniem jakie stosują niektóre typy procesorów. Większość kart dostępnych na rynku europejskim pochodzi z kart, których procesory są już znane. Inaczej ma się z nośnikami, które są kupione w innych krajach zwłaszcza przywiezione z Azji lub innych kontynentów, ponieważ przy tak małej ilości rzadko trafiają się opracowane dla odzyskania danych procesory.

Najbardziej skomplikowanymi kartami są karty microSD i pendrive które po otwarciu nie maja widocznej pamięci ani żadnych układów elektronicznych (w tym oczywiście procesora). Karty takie nazywamy monolitami. Odzyskanie danych z kart monolitów jest bardzo kosztowne oraz proces jest długi i nie zawsze prowadzi on do sukcesu. Kartę taka należy oczyścić z zabezpieczeń stosowanych przez producentów potem zrobić jej zdjęcie rentgenowskie i odnaleźć wszystkie pinout-y oraz przeanalizować drogę sygnału i pod lutować się do tych pinów.

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID to najbardziej skomplikowana dziedzina usług odzyskiwania danych. Macierze dyskowe dzielimy na macierze sprzętowe i software-owe. Zarówno jedne jaki i drugie ulegają typowym uszkodzeniom do których należą:

 • – uszkodzenia logiczne macierzy wszystkich poziomów RAID
 • – uszkodzenia fizyczne macierzy również dotyczące wszystkich poziomów RAID
uszkodzenia logiczne macierzy Raid Poznań

dochodzi w następujących sytuacjach:

 • – awaria zasilania
 • – przypadkowe skasowanie informacji
 • – aktualizacja oprogramowania
 • – aktualizacja systemu operacyjnego
 • – złośliwe oprogramowanie (wirusy)
 • – awaria kontrolera dyskowego
 • – wymiana dysku w macierzy przy awarii jednego z dysków
 • – niepoprawna odbudowa macierzy po wymianie dysku
Uszkodzenia mechaniczne w macierzach RAID Poznań
 • – uszkodzenie jednego bądź większej ilości nośników w macierzy
 • – awaria zasilania
 • – uszkodzenie elektroniki wewnętrznej dysku
 • – brak dobrej wentylacji dysków w macierzy i w następstwie przegrzanie się dysków
 • – pożar
 • – powódź (zalanie dysków)

O ile uszkodzenia logiczne i fizyczne są zgłoszone natychmiast po ich wystąpieniu wtedy jest bardzo wysoki wskaźnik skuteczności odzyskania danych z macierzy Raid. Najgorsze są sytuacje gdzie opiekun macierzy szybko chce postawić ją w gotowość i zaczyna robić różne rzeczy, które przychodzą mu do głowy (potem nawet w tych nerwach nie pamięta dokładnie co zrobił) to sytuacja pogarsza się i może doprowadzić do braku możliwości odzyskania danych. Najlepiej jest od razu wykonać telefon do nas i uzyskać bezpłatną pomoc.

Odzyskiwanie danych z serwerów Poznań

Tak naprawdę, jest to odzyskiwanie danych z dysków znajdujących się w serwerach. Dyski serwerowe są przeznaczone do pracy ciągłej przez 24/7/365 i jest to główna różnica pomiędzy stacjonarnymi komputerami a właśnie serwerami. W większości serwerów stosuje się dyski SAS (Serial Attached SCSI), które przeznaczone są do pracy ciągłej i posługują się protokołem SSP, STP i SMP. Wcześniej dyski pracowały jako dyski SCSI (Small Computer Systems Interface) również były przystosowane do pracy ciągłej.
Poza różnicami sprzętowymi serwery jeśli chodzi o środowisko systemowe niczym się nie różnią od normalnych komputerów.
Odzyskiwanie danych z serwerów można porównać do odzyskiwania danych z dysków twardych.
Jeśli do serwerów podłączona jest macierz i awaria dotyczy komputera gdzie macierz przestała funkcjonować poprawnie i nie ma dostępu do dysków, wtedy odzysk danych dotyczy prac z macierzą dyskową i ceny zarówno analizy jak i odzysku danych są warunkowane zastosowaniem usługi odzyskiwania danych z macierzy Raid i jej cennikiem.

Odzyskiwanie danych z Maszyn Wirtualnych Poznań

Jest to usługa o wysokim stopniu zaawansowania wiedzy dotyczącej przede wszystkim budowy systemów plików. Maszyna wirtualna to ogólna nazwa środowiska uruchomieniowego programów. Większość maszyn wirtualnych adresuje odpowiedni przedział pamięci dyskowej czy to na pojedynczym dysku czy na macierzy dyskowej. Ten zakres pamięci zachowuje się jak dysk z którego boot-ujemy jego własny system operacyjny i uruchamiamy odpowiednie programy by pracować na nich w oparciu o dostęp z sieci LAN. Wirtualizacja pozwala jednocześnie uruchomić wiele systemów operacyjnych na tej samej platformie sprzętowej i systemowej przy maksymalnej możliwej wydajności. Rozróżniamy kilka systemów do wirtualizacji. Maszyna wirtualna kontroluje wszystkie odwołania uruchamianego programu bezpośrednio do sprzętu lub systemu operacyjnego i zapewnia ich obsługę.
VMware Workstation umożliwia uruchamianie w jednym systemie macierzystym wielu wirtualnych maszyn do różnych celów
VirtualBox
Virtual PC
Parallels Workstation
JVM posiada dwa rodzaje maszyny wirtualnej klient i serwer. Pierwsza z nich służy do uruchamiania krótkich, prostych programów użytkowych. JVM serwerowa jest zoptymalizowana do długiej pracy gdzie liczy się wydajność w trakcie działania programu.
Hyper-V składa się z jednej partycji nadrzędnej, która jest zasadniczo maszyną wirtualną mającą specjalny lub uprzywilejowany dostęp.

Odzyskiwanie Baz Danych Poznań

Baza danych to zbiór danych, zazwyczaj zbudowany jako zbiór powiązanych ze sobą tabel. Modele baz danych to:
Bazy proste:
– kartotekowe
– hierarchiczne
Bazy złożone:
– relacyjne
– obiektowe
– relacyjno-obiektowe
– strumieniowe
– temporalne
– nierelacyjne
Najczęściej wykorzystywany jest relacyjny typ bazy danych gdzie tablice bazy są połączone relacjami. Istnieje wiele przykładów baz danych (poniżej). Wybór bazy danych jest również ważną kwestią, od której zależy np. środowisko oprogramowania (Unix lub Windows). Obecnie najbardziej popularną bazą danych jest MySQL


Apache Derby
Caché
DATAllegro
DB2
Firebird
First SQL
Greenplum
HSQL
Ingres
Informix
InterBase SQL
MariaDB
MaxDB (dawniej SAP DB)
Microsoft Access

Microsoft Jet
Microsoft SQL Server
Mimer SQL
MySQL
mSQL
Neteeza
Oracle Database
Oracle Rdb
PostgreSQL
Pervasive
SQL/DS
SQLite
Sybase
Teradata

Poznań. Miasto słynące ze Świętego Marcina oraz pieczonych ku jego chwale przepysznych rogali święto-Marcińskich, znanych i cenionych w całym kraju. Jest to także stolica wielkopolski, która urzeka nas swoim pięknem. I w tym dumnym mieście nie mogło nas zabraknąć. Nasze punkty przyjęć znajdziecie Państwo pod adresem: Poznań, ul. Grunwaldzka 146a
Odzyskiwanie danych to nasze zadanie.
W zeszłym miesiącu, po święcie św. Marcina, przyszedł do nas Klient z bardzo nietypowym problemem. Otóż w dzień święta przygotowywał obiad dla całej rodziny. Jako, że to miał być jego debiutem kulinarnym, Klient bardzo zaangażował się w swoje zadanie. Podczas gotowania sięgał po przepisy online na swojej komórce. Kiedy wsadzał gęś do piekarnika omyłkowo położył na otwartych drzwiczkach piekarnika telefon i … zamknął je! Słysząc brzęk telefonu Klient szybko wyciągnął smartfona, jednakże temperatura była na tyle wysoka, że uszkodziła telefon. Ekran przestał reagować. Odzyskiwanie danych z telefonu w takich przypadkach jest karkołomne, ale wciąż możliwe.
Klient nie próbował na własną rękę naprawiać telefonu, tylko odstawił go na bok i na następny dzień zgłosił się z nim do nas. Smartfona odesłaliśmy do Warszawy. Odzyskiwanie zdjęć powiodło się, natomiast nie byliśmy w stanie odtworzyć listy kontaktów. Zdjęcia były zapisywane w pamięci wewnętrznej telefonu, zaś kontakty – zewnętrznej karcie pamięci. Odzyskiwanie danych z kart pamięci jest o tyle utrudnione, że karty najczęściej są najmniej zabezpieczone i ulegają największemu zniszczeniu. Oczywiście Klient był w stanie roboczo odtworzyć numery, np. po historii smsów, które odzyskaliśmy.
Jak dowodzi powyższy przypadek – na świętego Marcina, nie zawsze najlepsza jest gęsina. Dla bezpieczeństwa naszych danych zaleca się, aby unikać odkładania telefonów w miejsca narażone na wysoką temperaturę, czy wilgoć. Jeśli jednak zdarzy się taki wypadek przy pracy – zapraszamy do jednego z naszych punktów odzyskiwania danych w Poznaniu.

Odzyskiwanie danych to usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Najprawdopodobniej jest to związane z awaryjnością niektórych, nowych sprzętów komputerowych. Szczególnie tych najtańszych, wyprodukowanych przez nieznane firmy.
Do naszych punktów w Poznaniu przy ul. Grunwaldzka 146a przez cały rok przychodzi wyjątkowo dużo klientów. Najczęściej odzyskiwanie danych  ma służyć przywróceniu utraconych plików firmowych lub prywatnych, jak np. zdjęcia rodzinne lub bazy danych, projekty, dokumenty. Nie trudno sobie wyobrazić jaką wartość dla każdego z nas ma taka pamiątka w postaci zdjęć a dla firmy utrata ważnych strategicznych danych, bez których nie można kontynuować działalności firmy.
Podobnie było w przypadku klientki, która zadzwoniła do nas z informacją, że laptop nie działa, nie uruchamia się, pojawia się tylko czarny ekran i słychać, że komputer pracuje. Tym samym nie ma dostępu do wakacyjnych zdjęć, na których jej szczególnie zależy, ponieważ były wykonane na pierwszych wspólnych wakacjach rodzinnych z jej pierworodną córeczką. Niestety zdjęcia były zapisane tylko w komputerze – to jedyna kopia. Aparatu, którym były robione, już nie ma.
Natychmiast poprosiliśmy klientkę, aby wyłączyła laptopa i nie włączała już go ponownie, by przypadkiem nie doprowadzić do kolejnych uszkodzeń. Doradziliśmy wymontowanie uszkodzonego dysku  oraz zasugerowaliśmy aby dostarczyła go do jednego z wyżej wyszczególnionych punktów odbioru . Po przesłaniu dysku do naszego głównego laboratorium w Warszawie, przeprowadzono bezpłatną analizę, dzięki której mogliśmy poinformować klientkę, iż problem da się na szczęście rozwiązać. Zaproponowaliśmy usługę odzyskiwania danych. W ciągu kilku dni roboczych klientka otrzymała utracone zdjęcia oraz pozostałe dane z dysku, ponad to zdecydowała się na bezpłatną utylizację trwale uszkodzonego nośnika.

Korzystanie z komputera, zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych, wiąże się z pracą na tysiącach danych. Niestety, komputery jak każda inna rzecz elektroniczna mogą ulec awarii, a tym samym pozbawić nas dostępu do wcześniej zapisanych plików, zdjęć, dokumentów. Na szczęście takie sytuacje nie zdarzają się często.
Ktoś mógłby powiedzieć, że aby tego uniknąć, można by powrócić do ery papieru i w takiej formie przechowywać wszystkie istotne dla nas informacje lub chociaż te, które mają największą wartość, lecz w dzisiejszych czasach nie jest to już możliwe. Przechowywanie danych w formie elektronicznej stało się podstawą. Nie tylko ze względu na ekologię, ale także z przyczyn czysto praktycznych. Dane cyfrowe są bezpieczniejsze i bardziej poręczne, a dodatkowo od razu gotowe do przesłania dalej.  Zagrożenia wynikające z ewentualnej awarii nośnika danych też jesteśmy w stanie przezwyciężyć. W takiej sytuacji można przecież udać się do firmy, która oferuje odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego komputera, płyt CD, czy innych nośników danych.
W Poznaniu pod adresem: ul. Grunwaldzka 146a mieszczą się dwa z takich punktów. W ciągu miesiąca korzysta z nich nawet kilkadziesiąt osób. Wszystkie osoby przychodzą z myślą o odzyskaniu utraconych danych. Podobnie było w przypadku Pani Katarzyny, która utraciła wszystkie swoje dokumenty związane z doświadczeniem zawodowym, czyli głównie świadectwa pracy i referencje. W jej przypadku odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku miało nieocenioną wartość, ponieważ pozwoliło jej na znalezienie nowego miejsca zatrudnienia. Jak można się łatwo domyślić, kwestia szybkości odzyskania danych, była dla tej Pani priorytetem. Specjaliści wykonali zlecenie zaledwie w ciągu dwóch dni.

MiP Data & Forensic w trosce o dobro klientów, uruchomiła usługę nazwaną “odzyskiwanie danych w Warszawie”. Nasz klient wpisując w Google hasło odzyskiwanie danych Poznań, lub odzyskanie danych Poznań ewentualnie odzysk danych Poznań, zostanie przeniesiony do reklamy, po której kliknięciu trafi bezpośrednio do tej zakładki gdzie będzie mógł znaleźć bez kłopotów najbliższy dla siebie punkt odzyskiwania danych w Warszawie. Do punktu zlokalizowanego na mapie będzie mógł zanieść swój nośnik w celu odzyskania danych. Po dostarczeniu nośnika do przeprowadzenia analizy, zostanie on wysłany z punktu przyjęć w Warszawie do Centralnego laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie, gdzie zostanie poddany szeregu czynnościom zmierzającym do odzysku danych. Centralne Laboratorium odzysku danych zajmuje się przypadkami utraty danych z dysków twardych po upadku, zalaniu, pożarze. Odzyskiwaniem danych z macierzy dyskowych gdzie doszło do różnych typów awarii jak uszkodzenie dysku w macierzy, uszkodzenie kontrolera macierzy, rozsynchronizowanie się macierzy, awaria serwera, uszkodzenie systemu plików w macierzy. Innymi nośnikami z których odzyskiwanie danych również jest poszukiwane są telefony i smartfony. Najczęstsze uszkodzenia to skasowanie danych, przywrócenie ustawień fabrycznych, upadek, zalanie bądź utopienie smartfona. Ostatnimi w kolejce do odzyskiwania danych są nośniki typu Flash, takie jak karty pamięci do telefonów, aparatów cyfrowych, pen-drajwy oraz różne urządzenia zapisujące dźwięk. Z karty tych w 90 procentach przypadków odzyskuje się zdjęcia bądź filmy zrobione przez użytkowników.

Odzyskiwanie danych Poznań Kilińskiego 2

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń.
Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

 

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań

Odzyskiwanie danych z dysku Poznań - Odzyskiwanie danych z dysku Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Poznań

Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Poznań - Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic u których doszło do uszkodzenia mechanicznego.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Poznań

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Poznań - Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic u których doszło do uszkodzenia mechanicznego.

Odzyskiwanie danych po skasowaniu Poznań

Odzyskiwanie danych po skasowaniu Poznań - Odzyskiwanie danych po skasowaniu Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic u których doszło do skasowania danych

Odzyskiwanie danych po sformatowaniu Poznań

Odzyskiwanie danych po sformatowaniu Poznań - Odzyskiwanie danych po sformatowaniu Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic u których doszło do przypadkowego sformatowania danych

Odzyskiwanie danych z SSD Poznań

Odzyskiwanie danych z SSD Poznań - Odzyskiwanie danych z SSD Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z niewykrywanego dysku SSD Poznań

Odzyskiwanie danych z niewykrywanego dysku SSD Poznań - Odzyskiwanie danych z niewykrywanego dysku SSD Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD Poznań

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD Poznań - Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy Poznań - Odzyskiwanie danych z macierzy Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 Poznań - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 Poznań - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10 Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10 Poznań - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10 Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 Poznań

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 Poznań - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 Poznań jest usługa skierowaną dla klientów Poznania i okolic.