single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Myszków

FUH PC SERVICE Drej Marek
ul. Sikorskiego 55d
42-300 Myszków

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00, sob.: 09:00-13:00

Telefon: (34) 333-55-30
E-mail: office@recovery.pl

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Myszków ul. Sikorskiego 55

(zobacz) punkt partnerski MiP Data & Forensic – firma PC Service

MiP Data & Forensic należy do firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych wewnętrznych, USB oraz sieciowych. Przywracamy dane z nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych). Telefony komórkowe jak też smartfony posiadają pamięć typu NAND, do której dostajemy się by odzyskać dane używając najbardziej zaawansowanych technologii i urządzeń firmy Rusolut.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze oraz wirtualne maszyny.

Upadek z niewielkiej wysokości może uszkodzić smartfona, a takie uszkodzenia są w stanie doprowadzić do utraty danych. Oczywiście jesteśmy w stanie wyobrazić sobie kogoś, kto świadomie niszczy własny telefon, ale tacy ludzie rzadko bywają naszymi Kllientami. Oczywiście pozostają jeszcze ludzie działający pod wpływem emocji, do których dopiero po jakimś czasie dociera co zrobili ze swoim telefonem. Nasza firma MiP Data & Forensic prowadzi działalność, która obejmuje odzyskiwanie danych z różnych urządzeń. Dodatkowo zajmujemy się również informatyką śledczą, a jak wszyscy dobrze wiemy telefony są prawdziwą skarbnicą newralgicznych danych. Współpracujemy z firmami, kancelariami prawniczymi, a także z organami ścigania, jednak naszymi najczęstszymi Klientami są zwykli ludzie. Przychodzą do nas pełni obaw, chcąc się przekonać czy ich partner lub partnerka jest im wierny.

Do naszego punktu na ul. Sikorskiego 55d (Myszków) zgłosił się niedawno zatroskany Klient. Poprosił nas o odzyskanie skasowanych wiadomości i prześledzenie całej aktywności internetowej swojej narzeczonej, którą podejrzewał o romans. Poprzez odzyskiwanie danych z telefonu, chciał rozwiać piętrzące się wątpliwości. Doskonale rozumiemy silne emocje jakie targają ludźmi w takich chwilach, zatem całą usługę przeprowadziliśmy błyskawicznie. Odzyskiwanie danych można było wykonać przy pomocy odpowiedniego oprogramowania i już kolejnego dnia mogliśmy przedstawić odpowiedni raport naszemu Klientowi.

To nie był jednak koniec naszego kontaktu z Klientem, bo już na drugi dzień przyniósł do nas rozbity telefon i ponownie poprosił o wyciągniecie z niego wszystkich danych. Jak się okazało po przeczytaniu naszego raportu i skonfrontowaniu się z niedoszłą małżonką silnie wzburzony Klient wyrzucił swój telefon przez okno, a ten roztrzaskał się. Odzyskiwanie danych z telefonu w tym wypadku wymagało ingerencji w elektronikę urządzenia i zastosowania radykalnych metod. Wykorzystana metoda chip-off pozwoliła na skuteczne odzyskanie danych z telefonu. Odzyskaliśmy więc wszystkie kontakty i wiadomości. Natomiast odzyskiwanie zdjęć i pozostałych multimediów wyjątkowo nie wchodziło w zakres przeprowadzanej przez nas usługi na wyraźne życzenie klienta.

Pokolenie obecnych trzydziestolatków pamięta jeszcze aparaty fotograficzne, do których montowało się kliszę. Jak przykładało się wagę do każdego kadru, bo do dyspozycji mieliśmy maksymalnie 36 zdjęć. Jak niewyobrażalnie mała wydaje się ta liczba w porównaniu współczesnych aparatów z kartami pamięci mieszczącymi tysiące zdjęć. Także praca fotografów się zmieniła. Pracują z danymi, w programach do obróbki grafiki zamiast w ciemni wywołując kolejne ujęcia. Swoją artystyczną pracę zapisują w szybkich komputerach i na dyskach zewnętrznych. Jednak kiedy urządzenie ulegnie uszkodzeniu, dorobek wielu lat pracy może przepaść. Wtedy należy przeprowadzić odzyskiwanie danych z dysku twardego przez nasz doświadczony zespół.

Pewnego dnia do naszego punktu przy ul. Sikorskiego 55D (Myszków) zgłosiła się Pani Agnieszka, fotograf specjalizująca się w sesjach ślubnych oraz fotografii biznesowej. Przyniosła swój dysk zewnętrzny. Przechowywała na nim zdjęcia oraz inne dane dokumentujące blisko 10 lat jej pracy. Dysk nieszczęśliwie upadł podczas podłączania go do komputera i przestał reagować. Nie widział go system operacyjny komputera, nie zapalała się dioda oznajmiająca podłączanie urządzenia do prądu. Było jasne, że mamy do czynienia z mechanicznym uszkodzeniem dysku twardego.

W swojej pracy widujemy takie sytuacje praktycznie codziennie. Nasze zespół ma na swoim koncie setki takich przypadków. Dlatego niezwłocznie przyjęliśmy zlecenie klientki i rozpoczęliśmy odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku. W tej sytuacji jasne było, że priorytetem jest odzyskiwanie zdjęć. Najlepiej wszystkich, bo to one stanowiły dla klientki największą wartość i były nie do odzyskania z innego źródła. Nie mniej ważne okazało się odzyskiwanie danych jej klientów, przeprowadzonych transakcji i dokumentów księgowych klientki. Cała operacja przebiegła sprawnie. Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego Pani Agnieszki zakończyło się pełnym sukcesem. A ona mogła odetchnąć z ulgą, bo odzyskała swoje cenne zdjęcia.

Możemy je lubić lub nie jednak reklamy są wszechobecne we współczesnym świecie. Towarzyszą nam każdego dnia i praktycznie na każdym kroku. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że za każdą reklamą stoi sztab specjalistów z agencji reklamowych. Agencje te są niewątpliwie miejscami skupiającymi osoby kreatywne. Pracujący w nich ludzie mają głowy pełne pomysłów. Z ich pracy często biorą się rzeczy, które zapadają w pamięć i towarzyszą nam przez wiele lat.

Nie inaczej było w agencji, która została naszym klientem. Tysiące pomysłów przelanych do komputerów w formie tekstów i grafik oraz setki maili wysłanych do klientów zniknęły pewnego dnia. Dlaczego? Z powodu wirusa, który zainfekował serwer agencji. Wystarczyła chwila nieuwagi jednego z pracowników, przypadkowo otwarty e-mail z szalejącym w sieci wirusem i nieszczęście gotowe. Trzeba było działać szybko i sprawnie, aby wieloletni dorobek całego zespołu nie zniknął na zawsze.

W tej sytuacji nie pozostało nic innego, jak tylko natychmiast zadzwonić do naszego punktu odzyskiwania danych znajdującego się przy ulicy Sikorskiego 55D (Myszków). Nasi fachowcy natychmiast poinstruowali pracowników agencji, aby absolutnie nie próbowali naprawiać sprzętu na własną rękę. Aby odzyskiwanie danych z macierzy pozostawili nam, gdyż znamy się na tym najlepiej. Wyjaśnili także jak poprawnie odłączyć dyski i przetransportować je do nas nie dokonując przy tym jeszcze większych strat. Po dostarczeniu dysków do naszej siedziby specjaliści zajęli się zdiagnozowaniem problemu i jego rozwiązaniem. Odzyskiwanie danych z macierzy RAID przebiegło sprawnie i wszystkie dane agencji reklamowej wróciły do właścicieli. Kierownictwo agencji było tak zadowolone z naszych usług, że później jeszcze kilkakrotnie zlecało nam odzyskiwanie danych z pendrive pracowników, które uległy zniszczeniu lub przypadkowemu zalaniu a przenosiły ważne dla klientów dane. Jesteśmy dumni, kiedy zadowoleni klienci do nas wracają, bo to oznacza, że doskonale znamy się na swojej pracy.

Myszków to miasto nad rzeka Wartą, kiedyś należał do województwa częstochowskiego a teraz jest to województwo Śląskie.

Klientów zainteresowanych profesjonalnym odzyskiwaniem danych z nośników uszkodzonych logicznie, elektronicznie lub mechanicznie zapraszamy do punktu na Sikorskiego 55. Naszym partnerem jest firma PC SERVICE

Przypadki utraty danych  z dysków telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów oraz kart pamięci typu Flash i macierzy dyskowych w gminach:

  • gminy miejsko-wiejskie: Koziegłowy i Żarki
  • gminy wiejskie: Niegowa i Poraj

Powinny być kierowane do punktu partnerskiego  odzyskiwania danych MiP Data & Forensic w Myszkowie przy ul. Sikorskiego 55.

Odzyskiwanie danych Śląsk to obszar w jakim MiP Data & Forensic posiada swoich przedstawicieli. Odzyskiwanie danych Śląsk to: Myszków