• (22) 250-00-77 alarmowy 24h: 663-690-690
  • office@recovery.pl
  • Poniedziałek-Piątek: 9:00 -17:00
  • Dyżur 17:00-9:00 oraz weekendy: 535-690-690
NAJCZĘSTSZE PRZYPADKI UTRATY DANYCH Z KART FLASH
SFORMATOWANIE KARTY
USZKODZENIA KARTY
BŁĄD POWSTAŁY PODCZAS ODCZYTU PRZEZ USB
NIEPRAWIDŁOWE POŁĄCZENIE APARATU LUB KARTY Z KOMPUTEREM
AWARIA ZASILANIA

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data Recovery

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data Recovery. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data Recovery.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci wykonywane bez odpowiedniego doświadczenia grozi nieodwracalną utratą danych

Każda próba, gdzie następuje samodzielne odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci może spowodować nadpisanie danych, bądź inne nieodwracalne w skutkach następstwa, które mogą bardzo utrudnić lub wręcz uniemożliwić odtworzenie danych. Dlatego, aby zwiększyć szanse na odzyskiwanie danych z karty pamięci wyjmij ją, nie podłączaj ponownie i skonsultuj się z nami telefonicznie.

Próby przeglądania pozostałych zdjęć, instalowania karty w innym aparacie, bądź czytniku komputera mogą doprowadzić do nieodwracalnej utraty danych.

Odzyskiwanie zdjęć - uszkodzone foto 1
Odzyskiwanie zdjęć – uszkodzone foto 1

Odzyskiwanie zdjęć - uszkodzone foto 2
Odzyskiwanie zdjęć – uszkodzone foto 2

Odzyskiwanie zdjęć - uszkodzone foto po złożeniu w całość
Odzyskiwanie zdjęć – uszkodzone foto po złożeniu w całość

Poniżej kilka innych przypadków uszkodzonych zdjęć.

Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci typu flash, używanych obecnie w cyfrowych aparatach fotograficznych to jedna z czołowych usług MiP Data Recovery.

Odzyskujemy zdjęcia z kart takich producentów jak: