single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Suwałki

Infotech Wojciech Romatowski
ul. Waryńskiego 15
16-400 Suwałki

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00

Telefon: (87) 731-31-82
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe: Uwaga! Przed udaniem się do punktu odbioru bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny złożenia zlecenia. Dziękujemy.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Suwałki Waryńskiego 15

MiP Data & Forensic należy do firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych wewnętrznych, USB oraz sieciowych. Przywracamy dane z nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych). Telefony komórkowe jak też smartfony posiadają pamięć typu NAND, do której dostajemy się by odzyskać dane używając najbardziej zaawansowanych technologii i urządzeń firmy Rusolut.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze oraz wirtualne maszyny.

Właściwe metody, właściwe narzędzia

Klientom dzwoniącym do naszego punktu, zawsze powtarzamy by nie próbowali sami dokonywać przywracania utraconych danych. Odzyskiwanie zdjęć, kontaktów i różnych multimediów warto powierzyć firmie, która w swoich szeregach zatrudnia doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie. Taką firmą jest MiP Data & Forensic. Niestety bardzo często trafiają do nas urządzenia, a zwłaszcza telefony, na których dostrzegamy widoczne działanie osób niemających wiedzy na temat odzyskiwania danych. Ich nieumiejętna praca charakteryzuje się często licznymi uszkodzeniami, również mechanicznymi.

Niedawno zgłosił się do nas Klient, który chciał odzyskać dane ze swojego smartfonu. Urządzenie przestało działać poprawnie w poprzednim tygodniu, a gwarancja już niestety nie obejmowała naprawy tego urządzenia. Dlatego też Klient zdecydował się na radykalne kroki i użył opcji przywracania ustawień fabrycznych. Takie działanie powoduje skasowanie wszelkich danych z naszego telefonu, jednak o tym fakcie Klient przekonał się dopiero później. Sprawa trudna, lecz do rozwiązania. Niestety w dalszej relacji właściciel przyznał się, że najpierw powierzył swój telefon bratu – młodemu entuzjaście elektroniki. Przekonany o swoich umiejętnościach młody człowiek rozpoczął działania na urządzeniu metodami, które wprawiły nas w osłupienie. Demontaż urządzenia przy pomocy m.in. gwoździ i młotka wystarczy by zdać sobie sprawę, że odzyskanie danych może być nie możliwe.

Pomimo działań Klienta zdecydowaliśmy się podjąć zadania. Odzyskiwanie danych to nasza dziedzina i w przeciwieństwie do poprzednika, który zajmował się telefonem my doskonale wiemy co robić w takich jak ten przypadkach. Dodatkowo posiadamy bardziej odpowiednie narzędzia niż wcześniej wspomniane. Wnikliwa analiza dokonana w Centralnym Laboratorium wykazała liczne uszkodzenia elektroniki wewnątrz smartfona, dlatego też nasi technicy postanowili skorzystać z odpowiedniejszej metody. Z dumą możemy powiedzieć, iż odzyskiwanie danych z telefonu powiodło się. Urządzenie wprawdzie nie było już zdatne do użytkowania, ale na szczęście dane mogliśmy oddać Klientowi. Niewątpliwe jest to kolejny sukces naszej firmy. Polecamy korzystanie z naszych bardziej odpowiednich narzędzi, jeśli zależy wam na odzyskaniu tego co straciliście.

Suwałki są miastem gdzie z uwagi na położenie w województwie podlaskim jest mało firm informatycznych. Odzyskiwanie danych w województwie podlaskim to głównie przypadki utraty danych z telefonów komórkowych i dysków twardych. Same Suwałki leżą w pobliżu granicy z Litwą, obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej i Białorusią i są drugim miastem w województwie podlaskim.

Najwięcej przypadków odzyskiwania danych z telefonów i smartfonów w północno-wschodniej części Polski, to głównie utraty danych w postaci skasowanych sms-ów i przywróceniach ustawień fabrycznych. Jednakże często dochodzi do uszkodzeń telefonów po upadku lub utopieniu czy zalaniu.

Odzyskiwanie danych z dysków jest z powodu uszkodzeń logicznych takich jak: przeinstalowanie systemu operacyjnego bez zachowania kopii wszystkich danych, wirusy oraz uszkodzenia mechaniczne dysków po upadku czy zalaniu.

Obszar naszego działania dotyczy dwóch miast w województwie podlaskim, Suwałk i Białegostoku.