template-builder.php

Cennik

Zależy nam by nasz cennik był dla Państwa w pełni przejrzysty i zrozumiały.

Ponieważ każdy przypadek utraty danych jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, oferujemy bezpłatną analizę dysku w trybie standardowym. Jeśli nie zdecydujesz się na realizację usługi, bądź analiza wykaże brak możliwości odzyskania danych nic nie płacisz za prace diagnostyczne.

W zależności od indywidualnych potrzeb Naszych Klientów oraz priorytetu i rangi danych oferujemy także prace w trybie przyspieszonym oraz ekspresowym.

Analiza
Analiza standardowa
Bezpłatna
Nośniki analizowane są w dni robocze w kolejności w jakiej dostarczane są do naszej firmy, czas oczekiwania na wynik analizy wynosi ok. 48/72h.
Tryb przyspieszony
500 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu w dni robocze w godzinach pracy firmy.
Tryb ekspresowy
1000 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu poza standardowymi godzinami pracy firmy – obsługa 24/7.
Pozostałe tryby analizSprawdź cenę
Odzyskiwanie danych
Uszkodzenia logiczne dysków twardych
od 300 PLN
Uszkodzenia elektroniczne dysków twardych
od 300 PLN
Uszkodzenia mechaniczne dysków twardych
od 800 PLN
Uszkodzenia logiczne dysków SSD (dysk SSD nie może mieć funkcji Trim)
od 300 PLN
Uszkodzenia elektroniczne dysków SSD
od 800 PLN
Uszkodzenia macierzy RAID
tel.
Telefony, tablety – sprawne, bez zaszyfrowanej partycji użytkownika (za wyjątkiem modeli marki Lumia, Microsoft, Ipad i Iphone) – opłata za odzyskane dane *
400 PLN
iPhone lub iPad – sprawne, niezablokowane, bez resetu do ustawień fabrycznych – opłata za odzyskane dane *
400 PLN
Telefony, tablety – sprawne z zaszyfrowaną partycja użytkownika – modele marki Xiaomi oraz część modeli marki Samsung – opłata za odzyskane dane *
800 PLN
Telefony, tablety – uszkodzone, bez zaszyfrowanej partycji użytkownika – odzyskiwanie danych metodą chip-off. Metoda ta wymusza nieodwracalne uszkodzenie urządzenia, praca bezpośrednio na kości pamięci – opłata za odzyskane dane **
800 PLN
Telefony, tablety – sprawne, bez zaszyfrowanej partycji użytkownika – odzyskiwanie danych metodą NAND. Metoda wymusza nieodwracalne uszkodzenie urządzenia, praca bezpośrednio na kości pamięci, z pominięciem kontrolera – opłata za odzyskane dane ***
1600 PLN
Karty pamięci i nośniki typu pendrive uszkodzone logiczne lub z wykasowanymi danymi (widoczne w urządzeniu)
400 PLN
Karty pamięci i nośniki typu pendrive z uszkodzeniem kontrolera (niewidoczne w urządzeniu). Wydłużony czas realizacji.
1400 – 1600 PLN
Ransomware – możliwość odzyskania tylko plików baz danych, zaszyfrowanych przez oprogramowanie szantażujące
tel.
Inne urządzenia
od 300 PLN
Śledztwa komputerowe
Informatyka śledcza
od 2000 PLN
Biały wywiad
od 2000 PLN
Kasowanie danych
Kasowanie programowe – różne nośniki
od 150 PLN
Kasowanie impulsem elektromagnetycznym – różne nośniki
od 100 PLN
Kasowanie danych programowe i sprzętowe (hurt)
tel.
Utylizacja nośnika
10 PLN

 

Wszystkie ceny podane są w wartościach netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

* – Proces odzyskiwania danych nie obejmuje plików audio/video – z uwagi na ograniczenia technologiczne, na chwilę obecną nie ma możliwości przywracania dostępu do plików multimedialnych.
** – Dane usunięte – zawsze podejmujemy próbę odzyskania utraconych danych. Proces odzyskiwania danych nie obejmuje plików audio/video – z uwagi na ograniczenia technologiczne, na chwilę obecną nie ma możliwości przywracania dostępu do plików multimedialnych.
– Dane znajdowały się na telefonie przed uszkodzeniem nośnika – w tym przypadku odzyskujemy całość materiału.
*** – Indywidualnie ustalana jest wielkość odzyskanego materiału, który jest uznawany w tym przypadku za sukces. Ze względu na badawczy charakter metody należy liczyć się z wydłużonym czasem realizacji usługi.

CLOSE
CLOSE