single-punkty-przyjec.php Odzyskiwanie danych Tarnobrzeg | ☎ (15) 847-91-22

Odzyskiwanie danych Tarnobrzeg

Sienkiewicza 38/79a

Gambit Lesław Nowak
ul. H. Sienkiewicza 38/79a
39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00

Telefon: (15) 847-91-22
E-mail: [email protected]

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń.

Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

 

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

 

Odzyskiwanie danych Tarnobrzeg

to:

  • Odzyskiwanie danych z dysku Tarnobrzeg
  • Odzyskiwanie danych z telefonu Tarnobrzeg
  • Odzyskiwanie SMS Tarnobrzeg
  • Odzyskiwanie danych z macierzy Tarnobrzeg
  • Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Tarnobrzeg
Odzyskiwanie danych Tarnobrzeg
zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

MiP Data & Forensic należy do firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych wewnętrznych, USB oraz sieciowych. Przywracamy dane z nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych). Telefony komórkowe jak też smartfony posiadają pamięć typu NAND, do której dostajemy się by odzyskać dane używając najbardziej zaawansowanych technologii i urządzeń firmy Rusolut.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze oraz wirtualne maszyny.

Dla klientów utworzyliśmy usługę jaka jest odzyskiwanie danych Tarnobrzeg

Dla wolnego rynku niezbędna jest konkurencja. Dodajmy uczciwa konkurencja. MiP Data & Forensic jest wiodącą firmą w branży, której codziennością jest odzyskiwanie danych Tarnobrzeg. Dodatkowo wykonujemy również działania z zakresu informatyki śledczej. Niejednokrotnie doprowadza to do tego, iż znajdujemy się w centrum wydarzeń. Niekiedy mających charakter  kryminalny.

Do naszego punktu w Tarnobrzegu na ul. H. Sienkiewicza 38/79a zadzwonił niedawno informatyk, któremu bardzo zależało na naszej usłudze odzyskiwania danych z macierzy RAID. Oczywiście nasz konsultant udzielił odpowiednich instrukcji i już po godzinie przybył do nas ów informatyk. Podczas rutynowych pytań dowiedzieliśmy się, że niedawno zauważył utratę dużej części danych oraz wzrost liczby wadliwych dysków w macierzy serwera. Oczywiście tworzył on backupy danych, ale jednak notorycznie część z nich znikała. Jeden z dysków uległ również uszkodzeniu zewnętrznemu Zostaliśmy zatem poproszeni nie tylko o wykonanie naszej sztandarowej usługi tj. odzyskiwanie danych z macierzy, ale również o sporządzenie dokładnego raportu, który miał ujawnić wszystkie operacje jakie były wykonywane na dyskach. Jak zdradził nam informatyk w firmie mógł znajdować się sabotażysta, któremu zależało na usunięciu niewygodnej konkurencji. W warunkach firmowych Klient niestety nie mógł swobodnie poszukiwać złoczyńcy dlatego zwrócił się do nas – specjalistów od odzyskiwania danych.

Nasi inżynierowie dysponują niezbędną wiedzą dotyczącą przechowywania danych w macierzy RAID. Odzyskiwanie danych z macierzy RAID przeprowadzili zatem w sposób iście błyskawiczny. Pozostawał jednak jeszcze raport dotyczący sabotażu. Odzyskiwanie danych z dysku twardego, który został uszkodzony doprowadziło do bardzo ważnej poszlaki. Dane były kasowane o tej samej porze co w znacznej mierze zawężało krąg podejrzanych. Po odebraniu danych i raportu nasz Klient udał się bezpośrednio do szefa, aby poinformować go o tym co ma miejsce w firmie. Nasi technicy ujawnili ewidentne działanie na szkodę firmy. Informatykowi gratulujemy czujności i liczymy, że zbrodnia zostanie surowo ukarana.

W naszej firmie zajmujemy się na co dzień odzyskiwaniem utraconych danych. Odzyskiwanie zdjęć z kart pamięci typu FLASH należy do naszych sztandarowych usług. Takie karty są używane m.in. w cyfrowych aparatach fotograficznych. Ceny takiego sprzętu są coraz bardziej atrakcyjne przez co rośnie grono użytkowników tych urządzeń.

Jeden z naszych Klientów miał dosyć nietypowe hobby. Obiektem jego zainteresowań były żyjące gady na naszej planecie, a zwłaszcza największe okazy jaszczurek. Marzeniem biologa amatora było zobaczenie jednego z nich w jego naturalnym środowisku. Za cel podróży obrał zatem Indonezję, gdzie można spotkać największe jaszczurki na naszym globie – Warany z Komodo. Klient wyposażony w najnowszy model aparatu chciał uwiecznić całość podróży i przede wszystkim ulubionego gada. Dwutygodniowy pobyt w tym egzotycznym zakątku świata zaowocował gigantyczną ilością fotografii. Piękne pejzaże i zdjęcia przyrody oraz setki ujęć, których bohaterem była olbrzymia i niebezpieczna jaszczurka. Nasz Klient od razu po przybyciu do Polski postanowił przeglądnąć wszystkie zdjęcia i zgrać je na bezpieczny dysk zewnętrzny. Bardzo słuszne działanie, które zalecamy wszystkim naszym Klientom. Podczas transferowania zdjęć na ekranie komputera pojawił się komunikat o krytycznym błędzie. Spanikowany Klient odłączył swój aparat i podłączył ponownie. Niestety komputer przestał wykrywać podłączoną pamięć typu FLASH, na której znajdowała się dokumentacja jego wymarzonej podróży.

Klient rozpoczął paniczne poszukiwanie pomocy w Internecie. Prócz licznych poradników odnalazł również ogłoszenie naszej firmy MiP Data & Forensic, dla której odzyskiwanie danych z dysku to codzienność. Biolog przeprowadził szybką kalkulację. Brak doświadczenia i umiejętności w odzyskiwaniu danych mógłby spowodować utratę cennych fotografii. Zdecydował się zatem na telefon do naszej firmy. Postąpił bardzo słusznie, gdyż przez ewentualne działania mógł on  doprowadzić do nadpisania danych i bezpowrotnie stracić zdjęcia. Nasz konsultant poprosił go, aby nie wykonywał żadnych działań i dostarczył kartę pamięci do naszego punktu na ul. H. Sienkiewicza 38/79a w Tarnobrzegu.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, jaką jest karta pamięci FLASH wykonujemy bardzo sprawnie i w iście ekspresowym tempie. Nasi technicy już następnego dnia zwrócili nam nowy nośnik pamięci zawierający wszystkie cenne dane, a my wykonaliśmy telefon do Klienta. Cała jego podróż została ocalona od zapomniana, a Klient mógł cieszyć się niezapomnianymi widokami ulubionego jaszczura.

Zapomniane klucze do mieszkania, zostawione na całą noc światła samochodowe lub pozostawiony w domu portfel to najczęstsze „małe tragedie” codzienności ludzkiej. Głównym powodem takich wydarzeń obok naszej nieuwagi jest bezustanny pośpiech. Spóźnienie na autobus, spóźnienie do pracy lub na ważne spotkanie, każdy przeżył to przynajmniej raz w życiu. Często w pośpiechu nie zauważamy pewnych drobnostek, które w znaczny sposób wpływają na nasze życie. Historia naszego Klienta, który zjawił się w naszym punkcie na ul. H. Sienkiewicza 38/79a w Tarnobrzegu jest bardzo prozaiczna i naznaczona codziennością.

Spóźniony na spotkanie biznesowe musiał się udać do sąsiedniego miasta. Wspólnik co chwilę dzwonił z zapytaniem, gdzie jest i jak długo ma wstrzymywać ważnego dla ich firmy klienta. Niestety w trakcie jazdy zauważył migającą kontrolkę paliwa. Oznaczało to przymusowy postój na stacji benzynowej. Błyskawiczne tankowanie, opłata za benzynę i powrót na trasę. Jednak nasz Klient zauważył, że nagle wszystko ucichło i jedzie się jakby spokojniej. Chwila błogości natychmiast ustąpiła szokowi kiedy Klient przypomniał sobie co zrobił z telefonem. Podczas tankowania zostawił go na masce samochodu i od tego momentu nie miał go w ręce. To mogło oznaczać tylko jedno – służbowy telefon został gdzieś na stacji. Po zakończeniu spotkania Klient w drodze powrotnej wstąpił na stację z nadzieją, że może ktoś uczciwy znalazł telefon i pozostawił go u obsługi. Smartfon odnalazł się, lecz niestety wyświetlacz został bardzo poważnie stłuczony.

Takie uszkodzenia mechaniczne w naszej firmie są codziennością. Bardzo często Klienci dzwonią do nas z pytaniem czy jesteśmy w stanie odzyskać dane z telefonu, który ma rozbity wyświetlacz. Każdy z nich otrzymuje od nas odpowiedź potwierdzającą. Odzyskiwanie danych z telefonu, na którym wskutek uszkodzenia ekranu dotykowego nie można wykonywać żadnych operacji przeprowadzamy skutecznie w wielu przypadkach, a wszystko w dużej mierze zależy od stopnia zniszczeń. W przypadku naszego klienta odzyskiwanie danych nie było trudne, ani czasochłonne, gdyż pozostałe komponenty urządzenia nie uległy zniszczeniu. Telefon w dalszym ciągu mógłby być użytkowany po wymianie zniszczonego ekranu o czym poinformowaliśmy klienta podczas zwracania mu odzyskanych danych. Pamiętajcie, jeżeli kiedykolwiek w pośpiechu zniszczycie cenne dla was urządzenie MiP Data & Forensic szybko i skutecznie odzyska dla was dane.

Więcej informacji odnośnie usług poniżej:

odzyskiwanie danych z dysku

odzyskiwanie danych z macierzy raid

odzyskiwanie danych z twardego dysku cena