page.php

Współpraca
Współpraca

Współpraca

Zostań Partnerem MiP Data & Forensic i korzystaj z doświadczenia sztabu ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanych usług, dlatego ciągle się rozwijamy,  podnosząc przy tym standardy obsługi Klienta. Współpraca z nami zapewni Ci dodatkowe korzyści.

Program Partnerski oparty jest na obopólnych korzyściach, dających możliwość poszerzenia obszaru prowadzonej działalności.

Zapraszamy do współpracy sklepy, serwisy oraz firmy świadczące usługi IT. Realizujemy zlecenia z zakresu odzyskiwania, kasowania oraz kopiowania danych ze wszystkich dostępnych nośników, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Specjalizujemy się także w usłudze informatyki śledczej – Computer Forensic.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stworzyliśmy jasny i klarowny program Partnerski na zasadach:

1. Współpracy afiliacyjnej:

Program skierowany dla firm działających w branży IT. Partner poprzez zainstalowanie na swoich witrynach aktywnego formularza, umożliwia rejestrację Klienta w naszym systemie informatycznym. Każde zrealizowane zlecenie rozliczane jest na zasadzie prowizji.

2. Współpracy agencyjnej:

Oferta skierowana do sklepów i firm świadczących głównie usługi serwisowe w branży IT. Agent przekazuje zlecenie, poprzez wypełnienie zgłoszenia w naszym panelu. Za każdą zrealizowaną usługę wypłacamy prowizję.

3. Współpracy partnerskiej:

Program współpracy głównie skierowany dla większych serwisów, które świadczą usługi w branży IT. Partnerzy otrzymują stały rabat bądź rabat progresywny rozliczany przy każdym zrealizowanym zleceniu.

Do wszystkich form współpracy udostępniamy stały dostęp do panelu dla Partnerów, w którym to można przyjmować jak i monitorować każde wygenerowane zlecenie.

Wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu nowych rozwiązań współpracy jesteśmy w stanie przygotować ofertę dedykowaną wyłącznie dla Państwa firmy.

Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź pod numerem telefonu 663-690-690.

Adresy naszych punktów można znaleźć również na innych naszych stronach:

odzyskiwaniedanych.net