template-builder.php

Kopiowanie danych
Kopiowanie danych cennik

Kopiowanie danych

METODY KOPIOWANIA DANYCH

Z poziomu systemu operacyjnego, w którym dane nośniki pamięci są instalowane
Programowo z poziomu urządzenia, w którym nośniki pamięci są instalowane
Programowo z poziomu urządzenia zewnętrznego
Sprzętowo

Kopiowanie danych jest usługą, polegającą na zapisaniu danych zawartych na jednym bądź wielu nośnikach źródłowych na inny, wskazany nośnik lub nośniki docelowe. Wykonanie kopii zawartości możliwe jest zarówno w stosunku do standardowych nośników pamięci masowej – dysków twardych, czy pamięci flash (karty pamięci, pendrive), jak też urządzeń wyposażonych w pamięć wewnętrzną – telefonów, smartfonów, tabletów, dyktafonów itp.

Efektem końcowym wykonanej kopii danych, są albo kopie mające być wykorzystane wyłącznie do użytku prywatnego albo kopie mające służyć np. celom dowodowym w postępowaniach sądowych.

Dla tych drugich, kopie powinny zostać wykonanymi zgodnie z określonymi procedurami, na które składają się sporządzenie dokumentacji technicznej nośnika oraz opis zastosowanej metody, a następnie wykonanie kopii 1:1 (tj. kopii posektorowej) oraz zweryfikowanie sumy kontrolnej źródła z kopią.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Należy mieć na uwadze, iż kopiowanie danych możliwe jest tylko i wyłącznie dla nośników lub urządzeń sprawnych, w innych wypadkach usługa podlega standardowej procedurze usługi odzyskiwania danych (odpowiedniej dla rodzaju nośnika lub urządzenia).

zamów usługę