template-builder.php

Szkolenie z odzyskiwania danych

Tematy szkoleń:

Urządzenia

Urządzenia - Oferujemy szkolenia dopasowane do klienta. Pracując na odpowiednich urządzeniach do odzyskiwania danych, otrzymuje się większe szanse na powodzenie przeprowadzanego procesu. Poznanie funkcjonalności i zasad prawidłowej obsługi konkretnego urządzenia to podstawa. Oferujemy pracę praktyczną podpartą odpowiednią dawką teorii.

Oprogramowanie

Oprogramowanie - Odzyskiwanie danych nie jest możliwe bez wykwalifikowanych specjalistów. Istotną rolę odgrywa jednak także oprogramowanie, jakim się posługują. Umiejętna obsługa i łatwość w odszukiwaniu rozwiązań i zastosowań programu dla danego problemu jest kwestią kluczową. Kurs pozwala na pozyskiwanie bieżących informacji na temat oprogramowania, a także jego komunikacji z obowiązującymi technologiami i ocenę uszkodzeń pamięci nośnika.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych - Najbardziej obszerny z kursów i warsztatów. Należy do niszowych nie tylko w Polsce, ale i za granicą, co powoduje, że większość ze specjalistów jest zmuszonych do nauki na własną rękę. Stało się to motorem napędowym do stworzenia własnych rozwiązań w zakresie szkoleń i formułowania zagadnień odnoszących się do odzyskiwania danych. Nie bazujemy tylko na teorii. Ważnym elementem każdej nauki jest praktyka, to ona pozwala na sprawne poruszanie się w przestrzeni recovery. Posiadamy materiały, które udostępniamy kursantom. Pracujemy w małych grupach, co podnosi jakość i efektywność przekazywanej wiedzy. Stawiamy na aktualność przypadków. Wspieramy starą szkołę odzyskiwania danych, jednocześnie korzystając z innowacji, jakie przynosi technologia.

Forensic

Forensic - Po informatykę śledczą sięgają przedstawiciele przedsiębiorstw, osoby prywatne i instytucje. Zainteresowanie pozyskiwaniem elektronicznych dowodów informacji wzrasta. To jedno z podstawowych narzędzi, jakim posługuje się dział recovery. Umożliwia ono wykorzystanie materiałów w sądzie. W naszej ofercie znajduje się kurs informatyki śledczej (computer i mobile forensic) wraz z dodatkowymi narzędziami, jakimi jest m.in. e-discovery. Pracujemy z materiałem dowodowym, wskazujemy właściwe ścieżki pozyskiwania informacji.

zamów usługę

Odzyskiwanie danych jest sztuką, która nie doczekała się wielu publikacji naukowych. Znikoma ilość szkoleń, czy szkół stała się motorem napędowym do stworzenia własnego programu warsztatów, które uczą praktycznej wiedzy na temat przywracania danych z nośników informacji.

Łączymy teorię z praktyką. Udostępniamy materiał, na którym pracują kursanci i narzędzia do odzysku danych. Tworzymy małe grupy, bądź indywidualne warsztaty w celu uzyskania jak największej skuteczności i merytoryki spotkania.

Zaletą szkoleń jest aktualność przypadków i panujących obecnie metod odzyskiwania danych. Wprowadzamy w nowe trendy i utrwalamy proces postępowania według tzw. starej szkoły odzyskiwania danych.

Oferujemy szkolenia i warsztaty na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym.

Program szkolenia jest przygotowywany indywidualnie w oparciu o posiadaną przez kursanta wiedzę.