template-o-nas.php

O firmie
O firmie

O firmie

Odzyskiwanie danych Firma – to MiP Data & Forensic powstała po to, by świadczyć usługi profesjonalnego odzyskiwania oraz kasowania danych z elektronicznych nośników informacji.

Problem utraty danych może dotknąć każdego, dlatego szczególnie teraz – w dobie rozkwitu branży IT pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na usługi przywracania dostępu do danych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż w obliczu utraty cennych informacji ich odtworzenie zlecić należy wyspecjalizowanemu podmiotowi.

Naszymi atutami są:

Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, posiadająca ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych, nieustannie podnosząca swoje umiejętności.

Stojące na najwyższym światowym poziomie zaplecze technologiczne, w tym profesjonalnie wyposażone laboratorium wraz z komorą bezpyłową, umożliwiającą pracę na otwartych nośnikach.

Bogata baza nośników, stanowiących źródło części zamiennych.

Pewność i bezpieczeństwo pozostawionych u nas nośników oraz zapisanych na nich danych, realizowane przez przyjętą w naszej firmie politykę poufności.

Możliwość przyspieszenia prac poprzez ofertę trybu ekspresowego.

24-godzinny support.

Pięć powodów, dla których MiP Data & Forensic powinno być Twoją firmą pierwszego wyboru, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych.

Potrzebujący usługi odzysku danych mają zazwyczaj do wyboru wiele opcji. Jak decydują do kogo zadzwonić? Jak dokonują właściwego wyboru? Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę to że zły wybór może oznaczać utratę danych na zawsze?

Czy wiedziałeś, że wiele firm roszczących sobie prawo to oferowania usługi odzysku danych nie ma ku temu odpowiedniego doświadczenia ani środków? Zadzwoń do nich, a zaryzykujesz nie tylko tym, że nie odzyskają Twoich plików, ale też tym, że możesz je utracić na zawsze.

Czy to jest warte setek, tysięcy, a może nawet milionów dolarów lub cennych wspomnień w postaci zdjęć? Czy możesz sobie pozwolić na takie ryzyko?

To jest właśnie powód, dla którego pierwszym telefonem, jaki powinieneś wykonać w takiej sytuacji jest telefon do MiP Data & Forensic, firmy będącej uznanym autorytetem w tej branży. Po zdiagnozowaniu Twojego dysku powiemy ci, czy dane da się odzyskać.

Jeśli nie będzie można tych danych odzyskać, dowiesz się tego na pewno, ale my zatrudniamy topowych w tej branży inżynierów i mamy najbardziej wyrafinowane narzędzia. Zazwyczaj dostajemy to, czego chcemy – odzyskujemy dane.

Uratowaliśmy już pliki warte miliony dolarów, spędzając niezliczone godziny pracy nad danymi „must have”, co do których nasi klienci byli przekonani, że stracili je na zawsze. Dla Ciebie zrobimy to samo.

Nasi inżynierowie, nasze wyspecjalizowane “czyste pokoje” i wiodące technologie czynią nas liderem w przemyśle odzysku danych.

Dlaczego powinieneś wybrać MiP Data & Forensic?

Pięć powodów, dla których powinieneś nas wybrać:

  • Doświadczenie
  • Bezpłatna ocena wstępna
  • Efektywność i wydajność
  • Clean Room
  • Wartość

 Doświadczenie

Powierzając nam swoje dane, skorzystasz z wielu lat naszego doświadczenia i eksperckiej wiedzy. Jesteśmy liderem w branży zatrudniającym ekspertów w tej dziedzinie. Jeśli nam się nie uda odzyskać Twoich danych, to znaczy, że nie da się ich odzyskać.

Bezpłatna ocena wstępna

Zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze na próby odzyskania danych, sprawdź czy w ogóle da się je odzyskać. Zbadamy Twój dysk i powiemy Ci, czy pliki są możliwe do odtworzenia, zanim wydasz choć cent (chociaż w większości wypadków jesteśmy w stanie odtworzyć nawet takie zasoby, co do których inni poinformowali Cię, że tego zrobić nie mogą).

Wydajność i efektywność

Jako, że Twoje dane są ważne, odzyskujemy je szybko. Nasza ekspercka praktyka pozwala nam efektywnie odzyskiwać utracone zasoby pamięci nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

Nasz cel to osiągnąć rezultat, jakiego oczekujesz: przywrócenie istotnych danych w sposób efektywny i wydajny.

Nasze doświadczenie pozwala nam zaoszczędzić czas i wysiłek. Tym samym oszczędzamy twoje pieniądze.

„Clean room”

Wiesz już, jak bardzo wrażliwy jest Twój dysk lub inne urządzenia. Po co ryzykować dalsze uszkodzenia i zabrudzenia w zanieczyszczonym otoczeniu? Nasz „clean room” to centralna część naszych innowacyjnych technik. Dzięki niej możemy zapewnić, że twój dysk nie ulegnie dalszej degeneracji. Twoje dane są chronione i bezpieczne, jeśli odzyskiwane są w „clean roomie” firmy MiP Data & Forensic.

Wartość

Pomyśl o tym. Pliki i informacje zawarte na Twoim dysku są dla Ciebie bezcenne. Ich odbudowanie czy ponowny zapis może kosztować tysiące godzin. Tym bardziej są cenne, jeśli nie da się ich zduplikować. Wtedy tracąc je, tracisz je na zawsze.

I tu właśnie jest sedno wartości naszej usługi. My możemy odzyskać Twoje dane w sposób ekonomiczny w sensie czasowym, jak i finansowym. Rozumiemy, jak ważne są one dla Ciebie.

Z MiP Data & Forensic, stajesz się beneficjentem wartości, jaką jest nasze doświadczenie i ekspercka praktyka w odzyskiwaniu danych szybko i efektywnie.

Wszystko to sprawia, iż posiadamy niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności przywracania dostępu do danych utrzymujący się na poziomie:

 

%

w przypadku uszkodzeń logicznych

%

w przypadku uszkodzeń elektroniki

%

w przypadku uszkodzeń mechanicznych