single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Chodzież | ☎ 663-690-690

Odzyskiwanie danych Chodzież

Jaxar Sp. z. o.o.
ul. Kościuszki 25/13
64-800 Chodzież

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00

Telefon: 663-690-690
E-mail: [email protected]

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Odzyskiwanie danych z dysku Chodzież więcej
Odzyskiwanie danych z dysku SSD Chodzież więcej
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Chodzież więcej
zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Jeśli jesteś zainteresowany odzyskiwaniem danych z dysku w Chodzieży kliknij obok aby dowiedzieć się o możliwościach przywracania dostępu do danych po różnego typu awariach lub uszkodzeniach z jakimi możesz się spotkać.

W przypadku odzyskiwania danych z macierzy raid w Chodzieży najlepiej zadzwonić pod nr alarmowy by uzyskać więcej informacji. Więcej informacji na ten temat można uzyskać wchodząc na stronę o odzyskiwaniu danych z raid

Odzyskiwanie danych z telefonów to kolejne zagadnienie z którym można się zapoznać wchodząc na stronę o telefonach i smartfonach.

 

Odzyskiwanie danych Chodzież

Odzyskanie danych Chodzież

Odzysk danych Chodzież