Odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście Złote Tarasy

Budynek Lumen, Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa Śródmieście

Godziny otwarcia
09:00-17:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Inoffice Group – Partner MiP Data & Forensic

UWAGA!!! Wejście od strony hotelu Mercure. Po wejściu do budynku należy zarejestrować na komputerze w recepcji,  podając Imię, Nazwisko oraz nazwę firmy Inoffice Group, którą wybieramy z listy. Po otrzymaniu przepustki należy wjechać windą na 6 piętro.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście ul. Złota 59

Firma MiP Data & Forensic zajmuje się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych, nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych) oraz telefonów komórkowych i smartfonów.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze.

Prosto z nieba

Czy zastanawialiście się kiedyś czy możliwe jest odczytanie danych z dysku umieszczonego w laptopie, który został zniszczony w wyniku upadku z 2 pięta? Jeśli tak, to dumnie odpowiadamy: Jest to możliwe, nawet przy znaczących uszkodzeniach.

Warszawa Śródmieście, to miejsce, które charakteryzuje się dużą ilością wysokich budynków. Nie sądziliśmy, że spotkamy się z sytuacją kiedy stanie się to bezpośrednią przyczyną skorzystania z naszych usług.

W środowe ciepłe popołudnie do naszego punktu w lokalizacji Złote Tarasy 59 przyszedł mężczyzna twierdząc, że w nagłych okolicznościach, jego laptop po prostu wypadł z okna mieszania w którym mieszka. Bardzo zależało mu na odzyskaniu zapisanych treści. Postanowiliśmy pomóc.

Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale zdajemy sobie z tego, że odzyskiwanie danych z dysku po upadku, jest tak skomplikowane niczym odzyskiwanie danych z macierzy raid. Wynika to z tego, że tego typu uraz powoduje najpoważniejsze uszkodzenia powierzchni nośnika. Najczęściej źródłem tego są uszkodzone po upadku głowice. Dlatego nie byliśmy do końca pewni co do tego, czy uda nam się pomóc mężczyźnie.

Na szczęście, liczne uszkodzenia dysku nie stanęły nam na drodze do sukcesu. Odzyskiwanie danych po około 8 dniach pracy zakończyliśmy sukcesem i co najważniejsze zadowoleniem klienta. Pracę nad sprzętem prowadziliśmy w naszym laboratorium w specjalnej komorze bezpyłowej. Niestety odzyskanie danych z pendrive’a umieszczonego w tym laptopie nie było możliwe z uwagi na uszkodzenie pamięci nośnika, która została złamana, niestety przy takich uszkodzeniach nawet najbardziej zaawansowane metody wyczytywania danych nie przynoszą skutecznych rezultatów.

MiP Data & Forensic w trosce o dobro klientów, uruchomiła usługę nazwaną „odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście”. Nasz klient wpisując w Google hasło odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście, lub odzyskanie danych Warszawa Śródmieście, ewentualnie odzysk danych Warszawa Śródmieście, zostanie przeniesiony do reklamy, po której kliknięciu trafi bezpośrednio do tej zakładki gdzie będzie mógł znaleźć bez kłopotów najbliższy dla siebie punkt odzyskiwania danych w Warszawie w tym przypadku na ul. Złotej 59 znajdujący się w Budynku Lumen. Do punktu zlokalizowanego na ul. Złotej będzie mógł zanieść swój nośnik w celu odzyskania danych. Po dostarczeniu nośnika do przeprowadzenia analizy, zostanie on wysłany z punktu przyjęć w Warszawie na ul. Złotej 59 do Centralnego laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie na ul. Połczyńskiej 10, gdzie zostanie poddany szeregu czynnościom zmierzającym do odzysku danych. Centralne Laboratorium odzysku danych zajmuje się przypadkami utraty danych z dysków twardych po upadku, zalaniu, pożarze. Odzyskiwaniem danych z macierzy dyskowych gdzie doszło do różnych typów awarii jak uszkodzenie dysku w macierzy, uszkodzenie kontrolera macierzy, rozsynchronizowanie się macierzy, awaria serwera, uszkodzenie systemu plików w macierzy. Innymi nośnikami z których odzyskiwanie danych również jest poszukiwane są telefony i smartfony. Najczęstsze uszkodzenia to skasowanie danych, przywrócenie ustawień fabrycznych, upadek, zalanie bądź utopienie smartfona. Ostatnimi w kolejce do odzyskiwania danych są nośniki typu Flash, takie jak karty pamięci do telefonów, aparatów cyfrowych, pen-drajwy oraz różne urządzenia zapisujące dźwięk. Z karty tych w 90 procentach przypadków odzyskuje się zdjęcia bądź filmy zrobione przez użytkowników.