single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście CENTRAL TOWER | ☎ 663-690-690
Odzyskiwanie danych warszawa śródmieście

Odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście

CENTRAL TOWER (dawniej ORCO Tower)

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Biuro HELLO –

Partner MiP Data & Forensic

UWAGA!!! Wejście od strony Alej Jerozolimskich należy wjechać windą na 7 piętro.

Biuro Hello Sp. z o.o.
ul. Aleje Jerozolimskie 81 lok 710
02-001 Warszawa Śródmieście

Godziny otwarcia
pn.-czw.: 08:00-16:00, pt.: 08:00-15:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: [email protected]

Informacje o dojeździe: Budynek Central Tower (dawniej ORCO)

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Usługi odzyskiwania danych w Warszawie to:

Odzyskiwanie danych warszawa

 

 

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście

Al.Jerozolimskie 81

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami w celu uzgodnienia warunków realizacji zlecenia.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Warszawa Śródmieście

Firma MiP Data & Forensic zajmuje się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych, nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych) oraz telefonów komórkowych i smartfonów.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze.

Oto jakie listy i maile piszą do nas klienci.

“Cześć, przyjaciele! Mam zewnętrzny dysk twardy Seagate 1 TB, który został uszkodzony i nie pokazywał żadnej ikony ani nie mogłem otworzyć się w managerze urządzeń, gdy próbowałem podpiąć go na swoim laptopie. Zawiera blisko 800 GB ważnych danych, które muszę odzyskać.

Utraconą zawartość dysku twardego, po próbie wyszukania w Internecie i przeczytaniu wielu związanych z tym zagadnieniem artykułów i wątków o odzyskiwaniu plików z zewnętrznego dysku Seagate. Znalazłem takie problemy z utratą danych na dysku które mogą być rozwiązane przy użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych firmy Seagate.

Ale naprawdę nie wiem, czy takie oprogramowanie będzie naprawdę działać na moim dysku i czy istnieją ograniczenia dotyczące rozmiaru odzyskiwanych danych, typów pliku i typ urządzenia pamięci masowej, itd. Czy znacie taki oprogramowanie do odzyskiwania danych? Czy macie jakieś rekomendacje? Dziękuję za wszelkie sugestie tutaj! “

Niestety nie ma oprogramowania do odzyskiwania danych w przypadku uszkodzonej mechaniki dysku. Proponujemy udać się do najbliższego punktu przyjmowania dysków naszej firmy, w tym przypadku na ul. Al. Jerozolimskie 81 lok 710, skąd zostanie on zabrany do Centralnego Laboratorium odzyskiwania danych znajdującego się w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej 10.

MiP Data & Forensic w trosce o dobro klientów, uruchomiła usługę nazwaną “odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście”. Nasz klient wpisując w Google hasło odzyskiwanie danych Warszawa Śródmieście, lub odzyskanie danych Warszawa Śródmieście, ewentualnie odzysk danych Warszawa Śródmieście, zostanie przeniesiony do reklamy, po której kliknięciu trafi bezpośrednio do tej zakładki gdzie będzie mógł znaleźć bez kłopotów najbliższy dla siebie punkt odzyskiwania danych w Warszawie w tym przypadku na ul. Al. Jerozolimskie 81 lok 710.

Do punktu zlokalizowanego na ul. Al. Jerozolimskie 81 lok 710 będzie mógł zanieść swój nośnik w celu odzyskania danych. Po dostarczeniu nośnika do przeprowadzenia analizy, zostanie on wysłany z punktu przyjęć w Warszawie na ul. Al. Jerozolimskie 81 lok 710 do Centralnego laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie na ul. Połczyńskiej 10, gdzie zostanie poddany szeregu czynnościom zmierzającym do odzysku danych.

Centralne Laboratorium odzyskiwania danych zajmuje się przypadkami utraty danych z dysków twardych po upadku, zalaniu, pożarze. Odzyskiwaniem danych z macierzy dyskowych gdzie doszło do różnych typów awarii jak uszkodzenie dysku w macierzy, uszkodzenie kontrolera macierzy, rozsynchronizowanie się macierzy, awaria serwera, uszkodzenie systemu plików w macierzy.

Innymi nośnikami z których odzyskiwanie danych również jest poszukiwane są telefony i smartfony. Najczęstsze uszkodzenia to skasowanie danych, przywrócenie ustawień fabrycznych, upadek, zalanie bądź utopienie smartfona.

Ostatnimi w kolejce do odzyskiwania danych są nośniki typu Flash, takie jak karty pamięci do telefonów, aparatów cyfrowych, pen-drajwy oraz różne urządzenia zapisujące dźwięk.

Z karty tych w 90 procentach przypadków odzyskuje się zdjęcia bądź filmy zrobione przez użytkowników.