template-builder.php

Odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu
Odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu

Odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu. Skasowanie plików to jeden z najprostszych przypadków dla specjalistów odzyskiwania danych. Usunięcie danych nie oznacza ich całkowitego zniknięcia. W jednym z przypadków znajdują się one w koszu, skąd łatwym sposobem można je przywrócić.

Jeśli ten został opróżniony – patrz odzyskiwanie danych po usunięciu z kosza. W przypadku, gdy pliki usuwaliśmy w sposób permanentny i potwierdziliśmy komunikat o trwałym ich usunięciu sprawa wygląda inaczej.

Najczęściej kasowane pliki znajdują się na pulpicie, który jest partycją systemową, a znajdujące się na nim dane mogą zostać nadpisane. Jeśli jednak do tego nie doszło możliwym jest odzysk za pomocą programów (zainstalowanych na odrębnej partycji), bądź dzięki usługom ekspertów recovery.

Pliki można usunąć z istniejącej kopii zapasowej, bądź poprzedniej wersji zapisywanej przez system w obrębie punktów przywracania (czyli tzw. kopia w tle).

Odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu

Pomagamy odzyskać dane z dysków gdzie doszło do przypadkowego bądź celowego skasowania danych. W 99% przywracamy te dane o ile po skasowaniu nośnika nie wgrano na niego żadnych danych. Jeśli już do tego doszło to poziom możliwości zmniejsza się wraz z ilością wgranych nowych danych.

 

Co to takiego odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu? 

Jest to analiza zapisów danych na powierzchni nośnika zmierzająca do nierekonstruowania danych znajdujących się na dysku w oparciu o analizę fragmentów tych danych w określonym systemie plików.

Pytania zadawane przez klientów


Co to jest analiza

Co to jest ekspertyza

Co to jest odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych z twardego dysku cena

zamów usługę

Usługa odzyskiwanie danych z dysku po skasowaniu