single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Warszawa Wilanów | ☎ (22) 250-00-77
Odzyskiwanie danych Warszawa Wilanów

Odzyskiwanie danych Warszawa Wilanów

Wirtualne-bz Małgorzata Wozba
ul. Franciszka Klimczaka 17/80
02-797 Warszawa Wilanów

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-16:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: [email protected]

Odzyskiwanie danych Warszawa Wilanów

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje:

 Firma Wirtualne-bz Małgorzata Wozba – Partner MiP Data & Forensic

UWAGA!!! budynek naprzeciwko Świątyni Opatrzności. Lokal mieszkalny nr 80, klatka nr 7, wewnątrz Patio

 

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Usługi odzyskiwania danych w Warszawie to:

Odzyskiwanie danych warszawa

zamów usługę

Odzyskiwanie danych z dysku Warszawa Wilanów

W ważnej sprawie… Nasza firma realizowała w swojej karierze różne zlecenia. Mamy doświadczenie zarówno w takich zadaniach jak odzyskiwanie danych z podstawowych nośników pamięci, jak i bardziej zaawansowanych. Dlatego odzyskiwanie danych z dysku w dużej mierze nie jest dla nas problemem. Uważaliśmy więc, że nie wiele jest nas w stanie jeszcze zaskoczyć, biorąc pod uwagę to, że widzieliśmy i słyszeliśmy już wiele. A jednak! W jednym z naszych punktów przyjęć, który znajduje się w lokalizacji Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka 17, mieliśmy przyjemność gościć pracownika agencji detektywistycznej. Od razu rozumieliśmy, że mamy do czynienia z poważnym zadaniem.

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid Warszawa Wilanów

Nasze przeczucie nas nie myliło. Detektyw przyniósł ze sobą dysk z komputera zaginionej osoby, w poszukiwaniu której aktualnie bierze udział. Dane musieliśmy odczytać w jak najszybszym tempie, gdyż ekipa poszukująca potrzebowała tych informacji natychmiast. Wynikało to z tego, że młodzi ludzie większość informacji właśnie przechowuje na dyskach swoich komputerów. Mogło znajdować się tam coś ważnego. Od razu zabraliśmy się do pracy. W powiększonym zespole, który zazwyczaj ma miejsce przy zleceniu bardziej zaawansowanym, jak np. odzyskiwanie danych z macierzy raid. W rezultacie, udało nam się dotrzeć do wielu ważnych treści. Odczytaliśmy także rozmowy prowadzone z komunikatorów, chatów i e maili przez zaginionego młodego chłopca.

Odzyskiwanie danych z telefonu Warszawa Wilanów

W momencie, kiedy przekazywaliśmy ustalone dane detektywowi, okazało się że ma ze sobą także smartfon chłopca. Zostaliśmy także poproszeni o ściągnięcie i odzyskanie danych z telefonu, który został znaleziony nie opodal domu. Telefon był doszczętnie przemoczony, musiał leżeć tam całą noc. W telefonie znajdowała się karta pamięci, nie zawierała ona jednak żadnych informacji. Po wielu działaniach, które były związane z wylutowaniem podzespołów zawierających pamięć telefonu, udało nam się zdjęcia i sms’y technologia chip-off pozwoliła nam na szybkie dotarcie do danych w telefonie. Również od razu, dostępne materiały oddaliśmy w ręce grupy poszukującej. Z tego co się dowiedzieliśmy poszukiwania zakończyły się sukcesem. Nic nikomu się nie stało.

Zapraszamy do kontaktu z inżynierami naszego laboratorium.