single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Warszawa Praga-Północ | ☎ (22) 250-00-77

Odzyskiwanie danych Warszawa Praga-Północ

Fantastic Studio
ul. Plac Gen Józefa Hallera 5
03-464 Warszawa Praga Północ

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: [email protected]

Informacje o dojeździe: Wejście od ulicy (parter) lok. 14a

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Fantastic Studio – Partner MiP Data & Forensic

 

UWAGA!!! Wejście od ulicy.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

Odzyskiwanie danych Warszawa Praga-Północ

Pamiątkowe selfie

To, że bez telefonów komórkowych nie możemy się obejść – wiemy już od  wielu lat. Młodsi, starsi, biznesmeni, emeryci, robotnicy czy nastolatkowie… – z komórek i smartfonów po prostu korzystają wszyscy. Operatorzy sieci już od ponad 24 lat starają się o względy polskich klientów, oferując im także sprzęt posiadający niezliczone możliwości. I tak na podbój w 2000 roku wkroczył model wyposażony w aparat fotograficzny. Przybyło fanów amatorskiej fotografii, a klisze zamieniono na zapis cyfrowy.

Tak jak rośnie pogoń za gadżetami, tak i nasze możliwości stają się coraz większe. Już nie potrzebujemy drugiej osoby, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Jesteśmy samowystarczalni. Teraz swój złoty okres przeżywa selfie… a tym samym usługa taka jak odzyskiwanie danych z kart pamięci.

Pewnego dnia, student z Krakowa, urządził sobie wycieczkę do stolicy. I tu, w naszym stołecznym, lecz obcym dla młodego krakowiaka mieście, jedną z niespodziewanych stacji stała się Warszawa Praga Północ i Plac Gen. Józefa Hallera 5. Tak, to właśnie tu mieści się jeden z naszych punktów odzyskiwania danych. Wizyta była, o tyle nieplanowana, że szczęście w nieszczęściu, na placu Hallera nasz gość postanowił zrobić sobie selfie na tle fontanny stojącej po środku. Niestety jak na złość, krakowiak przywiózł ze sobą obwarzanka, na którego punkcie szaleją także i tutejsze gołębie J Podczas robienia zdjęcia, jeden z nich nadleciał w stronę studenta, a ten zamaszyście próbując okiełznać zwierzę… wrzucił telefon do fontanny. Epitety, zdecydowanie wyrażające niezadowolenie studenta, było słychać aż w naszym punkcie J.

Jak szybko głos ucichł, tak szybko w MiP Data & Forensic zagościł podróżny z Krakowa prosząc o pomoc. Jako, że odzyskiwanie danych z telefonu, także zalanego i lekko stłuczonego, jest naszym chlebem powszednim, szybko i fachowo zaopiekowaliśmy się uszkodzonym sprzętem.

Dane pomyślnie zostały odzyskane, a krakowiak, jak przypuszczamy, po powrocie do domu, urządził pokaz zdjęć z Warszawy zrobionych swoim telefonem. Pewnie zastanawiacie się, czy zdjęcie z gołębiem w tle też zostało uchwycone? Niestety tego zdradzić nie możemy, bo mamy przyjętą w firmie politykę poufności.

Odzyskiwanie danych z dysku

W każdym razie, jeśli i Wam, przyjezdnym, zdarzy się niefortunna sytuacja na warszawskiej Pradze, choćby chodziło o odzyskiwanie danych z dysku, czy bardziej zaawansowane usługi typu odzyskiwanie danych z macierzy w tempie ekspresowym – zapraszamy! Postaramy się, aby nasz ekspres był szybszy niż Wasz pociąg powrotny!

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Warszawa Praga-Północ