Odzyskiwanie danych Warszawa Mokotów

Centrum Biznesowe Horizon Plaza
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa Mokotów

Godziny otwarcia
09:00-17:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

Naszym Partnerem jest firma InOffice Group.

Klatka A (patrząc od wjazdu od ul. Domaniewskiej na końcu budynku)

Po wejściu do klatki A, w recepcji należy podać informację o wizycie w firmie InOffice. Następnie, po przejściu przez bramki, przy windzie wybrać numer piętra – 5 (winda od razu wiezie na wybrane piętro, nie ma już możliwości wyboru piętra w windzie).

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

Historia pewnego iPhona…
Warszawa Mokotów. Poniedziałkowe gorące południe, pora lunchu. Z Mordoru na Domaniewskiej aż wrze. Praca na pełnych obrotach, słuchać rozmowy, a w tle stukot kobiecych szpilek i męskich obcasów. Wszyscy gdzieś biegną, a nieodzownym elementem ich korporacyjnego image jest nieodrywany od ucha telefon. I właśnie w ten piękny dzień, do naszego punktu przyjęcia pod adresem: ul. Domaniewska 39a, zgłasza się roztrzęsiona kobieta z zalanym kawą telefonem marki iPhone.
Z całą pewnością dla tej Pani był to wielki dramat ponieważ jak się domyślałem – pracowała w korporacyjnym zagłębiu, gdzie bez telefonu ani rusz. Dla nas, MiP Data & Forensic, z kolei znane z doświadczenia dnia codziennego wyzwanie pt. odzyskiwanie danych z telefonu.
Oczywiście cała historia miała szczęśliwe zakończenie. Jako, że Pani zależało na ekspresowym tempie naprawy – dla nas nie stanowiło to większego problemu. Z całą pewnością trafiła pod dobry adres, bo naszą specjalnością jest odzyskiwanie danych. Telefon odesłaliśmy do Centralnego Laboratorium, które we wręcz chirurgiczny sposób zajmuje się operacjami w przypadkach odzyskiwania danych z dysku w Warszawie.
W ten sam wieczór nasza Klientka odzyskała wszystkie kontakty, głównie biznesowe, zdjęcia i pliki
z telefonu. Dzięki temu, że przyszła ona zaraz po tym jak doszło do zalania urządzenia i nie próbowała go na własną rękę osuszać, odzyskiwanie danych z telefonu było dla nas przysłowiową pestką.

Wszystkich, którym powyższa historia nie jest obca, bądź będzie im dane zmierzyć się z podobną sytuacją, zapraszamy do naszego punktu w lokalizacji: Warszawa Mokotów, ul. Domaniewska 39a.