single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Warszawa Centrum

Wierzbowa Business Center
ul. Wierzbowa 9/11
00-094 Warszawa Centrum

Godziny otwarcia
09:00-16:00

Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Inoffice Group – Partner MiP Data & Forensic

UWAGA !!!  wejście do biura z bramy. Wjazd windą . Prosimy nie wchodzić schodami. Biuro znajduje się na 3 piętrze.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Warszawa Centrum ul. Wierzbowa 9/11

Firma MiP Data & Forensic zajmuje się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych, nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych) oraz telefonów komórkowych i smartfonów.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.

Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze.

Dysk pełen wspomnień

Jako MiP Data & Forensic mamy niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności w odzyskiwaniu dostępów do danych. W przypadkach uszkodzeń elektroniki wynosi on 99%, logicznych – 89%, zaś mechanicznych 88%. Być może zbyt zuchwale to zabrzmi, ale można też rzec, że niejednokrotnie jesteśmy specami w dziedzinie odzyskiwania karkołomnej pracy, marzeń czy wspomnień naszych Klientów. Dowodem na to, że i w naszym fachu nieraz pojawiają się łzy wzruszenia, jest przypadek, który miał miejsce na początku października tego roku…

Warszawa Centrum, ul. Wierzbowa 9/11. Do naszego punktu MiP Data & Forensic zgłosił się mężczyzna, w średnim wieku. Przyniósł ze sobą pokiereszowany dysk zewnętrzny. Jak się okazało w toku prowadzonej analizy i rozmowy z Klientem, urządzenie uległo zniszczeniu na skutek upadku z drugiego piętra. Odzyskiwanie danych z dysku było sporym wyzwaniem, ponieważ dysk niefortunnie spadł na kawałek betonowego murka, od którego się odbił i wylądował na drodze. Klientowi szczególnie zależało na odzyskaniu danych, ponieważ na nim znajdowały się jedyne zdjęcia niedawno zmarłej, bardzo bliskiej mu osoby. Splot nieszczęśliwych wypadków nie opuszczał Klienta, ponieważ jego mieszkanie zostało okradzione, zniknęły wszelkie sprzęty, które mogły zawierać kopie czy oryginały zrobionych zdjęć. Nasz zespół czuł dużą odpowiedzialność aby sprostać temu zadaniu. Odzyskiwanie danych w wyniku uszkodzeń mechanicznych wymaga dużej precyzji i niestety naznaczone jest ryzykiem niepowodzenia.

Po kilku dniach, Klient otrzymał od nas informację, że może zgłosić się po sprzęt. Misja została przez nas zakończona sukcesem. Klient nie ukrywał wzruszenia, co i nas bardzo poruszyło. W historii naszego punktu, usłyszeliśmy chyba najszczersze jak dotąd słowo: dziękuję. I my dziękujemy za zaufanie!

MiP Data & Forensic w trosce o dobro klientów, uruchomiła usługę nazwaną „odzyskiwanie danych Warszawa Centrum”. Nasz klient wpisując w Google hasło odzyskiwanie danych Warszawa Centrum, lub odzyskanie danych Warszawa Centrum ewentualnie odzysk danych Warszawa Centrum, zostanie przeniesiony do reklamy, po której kliknięciu trafi bezpośrednio do tej zakładki gdzie będzie mógł znaleźć bez kłopotów najbliższy dla siebie punkt odzyskiwania danych w Warszawie w tym przypadku na ul. Wierzbowej. Do punktu zlokalizowanego na ul. Wierzbowej będzie mógł zanieść swój nośnik w celu odzyskania danych. Po dostarczeniu nośnika do przeprowadzenia analizy, zostanie on wysłany z punktu przyjęć w Warszawie na ul. Wierzbowej do Centralnego laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie na ul. Połczyńskiej 10, gdzie zostanie poddany szeregu czynnościom zmierzającym do odzysku danych. Centralne Laboratorium odzysku danych zajmuje się przypadkami utraty danych z dysków twardych po upadku, zalaniu, pożarze. Odzyskiwaniem danych z macierzy dyskowych gdzie doszło do różnych typów awarii jak uszkodzenie dysku w macierzy, uszkodzenie kontrolera macierzy, rozsynchronizowanie się macierzy, awaria serwera, uszkodzenie systemu plików w macierzy. Innymi nośnikami z których odzyskiwanie danych również jest poszukiwane są telefony i smartfony. Najczęstsze uszkodzenia to skasowanie danych, przywrócenie ustawień fabrycznych, upadek, zalanie bądź utopienie smartfona. Ostatnimi w kolejce do odzyskiwania danych są nośniki typu Flash, takie jak karty pamięci do telefonów, aparatów cyfrowych, pen-drajwy oraz różne urządzenia zapisujące dźwięk. Z karty tych w 90 procentach przypadków odzyskuje się zdjęcia bądź filmy zrobione przez użytkowników.