Warning: Undefined array key "newa" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 983

Warning: Undefined array key "temp" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 334
template-builder.php Odzyskiwanie danych z dysku Łódź
Odzyskiwanie danych z dysku Łódź 663-690-690

Odzyskiwanie danych z dysku Łódź

MiP Data & Forensic oferuje usługi odzyskiwania utraconych danych z dysku w laboratorium oraz zdalnie u klienta z 99% wskaźnikiem sukcesu . Nasi certyfikowani inżynierowie odzyskują dane z dowolnego systemu operacyjnego. Posiadamy wszelkiego rodzaju rozwiązania dla dowolnego typu dysków twardych.

Przyczyny awarii dysków twardych

Awaria dysku twardego może być stosunkowo bezbolesna i przejściowa lub tak niszczycielska, jak trwała utrata ważnych danych. Istnieje wiele przyczyn awarii tych dysków twardych, od nieprzewidzianych wypadków po zwykły błąd ludzki.

Ludzki błąd

Ze względu na prostą ludzką naturę my, ludzie, mamy skłonność do popełniania pewnych typowych błędów. Nasza nieudana obsługa dysku twardego nie jest wyjątkiem. Od przypadkowego usunięcia plików po upuszczenie dysku twardego, błąd ludzki jest prawie zawsze niezamierzony i jest najczęstszą przyczyną awarii dysku twardego.

Awaria sprzętu

Problemy ze sprzętem znajdującym się w samym dysku twardym to kolejna najczęstsza przyczyna awarii dysku. Pomimo ponad 50 lat historii rozwoju, dysk twardy wciąż jest daleki od doskonałości. W tego typu przypadkach awaria sprzętu często prowadzi do uszkodzeń fizycznych.

Dzieje się tak na skutek stykania się głowic odczytu/zapisu z dyskami urządzenia lub wbijania się w nie, co powoduje uszkodzenie powierzchni magnetycznych talerza. Nazywa się to awarią głowicy i uszkodzenie może prowadzić do trwałej utraty danych. Dodatkowe problemy mogą również wystąpić z płytą kontrolera napędu, co może również prowadzić do trwałej awarii.

Uszkodzenie oprogramowania sprzętowego dysku

Kilka lat temu w niektórych seriach dysków produkowanych przez firmę Seagate pojawił się problem znany jako BSY, który powodował awarie tych dysków twardych. Takie uszkodzenie oprogramowania sprzętowego może spowodować, że dysk stanie się nieczytelny i spowodować utratę danych.

Np. dziwne uszkodzenie oprogramowania układowego dysków Western Digital powoduje trwałą utratę danych w mgnieniu oka!

Ciepło

Nadmierne ciepło może również spowodować poważne uszkodzenie elementów dysku twardego. Wraz ze wzrostem temperatury talerze dysku rozszerzają się, a następnie kurczą wraz ze spadkiem temperatury. Może to skutkować zniekształceniem powierzchni magnetycznej, w wyniku której powstają mikropęknięcia, co stanowi poważną wadę zagrażającą danym.

Zalania

Uszkodzenia spowodowane przez zalanie urządzenia komputerowego cieczą to prawie zawsze zła wiadomość. Tylko w specjalnie zaprojektowanych urządzeniach będzie wbudowana odpowiednia ochrona. Większość produktów dostępnych obecnie na rynku konsumenckim po prostu nie jest zaprojektowana jako bariera przed wodą lub innymi płynami. Woda powoduje niepożądane skoki prądu elektrycznego, które mogą poważnie uszkodzić urządzenie.

Problemy z zasilaniem

Skoki napięcia występują, gdy przepływ energii elektrycznej zostaje przerwany, a następnie wznowiony. Skoki napięcia są spowodowane wieloma przyczynami, od uderzeń pioruna po zakłócenia linii energetycznej. Skoki napięcia mogą spowodować utratę danych, jeśli głowice odczytu/zapisu nie działają prawidłowo. W najgorszym przypadku ilość mocy będzie niewystarczająca, aby odciągnąć głowice z powrotem do strefy parkowania, zanim talerze przestaną się obracać.

Nieprzewidziane wydarzenia

Wypadki zdarzają się codziennie, ale prawdziwy wypadek nie jest tak prosty jak błąd ludzki. Nieszczęśliwy wypadek to naprawdę pechowy wypadek, którego nigdy nie można zaplanować.

Oczywiście istniały inne przyczyny, które spowodowały awarię dysku twardego.

Skontaktuj się z nami w sprawie odzyskania danych z uszkodzonych dysków a nasi specjaliści doradzą co można zrobić by przywrócić dostęp do danych. Telefon alarmowy to 663-690-690

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Oznaki awarii dysku twardego

Wszystkie komputery mają problemy, ale nie musisz panikować w przypadku awarii dysku twardego, chyba że wydarzy się jedna lub więcej z poniższych sytuacji:

zamów usługę

Inne typowe przyczyny awarii to:

 • Awaria kontrolera
 • Niewłaściwa odbudowa dysku
 • Awaria wielu dysków
 • Degradacja serwera
 • Przypadkowe usunięcie plików
 • Uszkodzenie przez wirusy lub złośliwe oprogramowanie
 • Czynnik ludzki

Jednak po zakończeniu procesu przywracania dostępu do zawartości Raid-a udostępnimy Ci również dodatkowy indywidualny plan tworzenia kopii zapasowych, aby zapewnić, że nigdy więcej nie dojdzie do utraty.

Odzyskiwanie danych z dysku Łódź to centralne laboratorium odzyskiwania danych wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania technologiczne oraz specjalistyczne oprogramowanie do radzenia sobie w najcięższych przypadkach utraty danych. Laboratorium znajduje się w Warszawie gdzie dostarczane są wszystkie przypadki utraty danych z całej Polski.

 

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Formatowanie danych
 • Odzyskiwanie danych po formacie Łódź

  Odzyskiwanie danych po formacie to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Skasowanie danych
 • Odzyskiwanie danych po skasowaniu Łódź

  Odzyskiwanie danych po skasowaniu to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Upadek dysku
 • Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Łódź

  Odzyskiwanie danych z dysku po upadku to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Awaria systemu
 • Odzyskiwanie danych po awarii systemu ToruńOdzyskiwanie danych po awarii systemu Łódź

  Odzyskiwanie danych po awarii systemu to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Awaria zasilania
 • Odzyskiwanie danych po uszkodzeniu elektroniki dysku Łódź

  Odzyskiwanie danych po uszkodzeniu elektroniki dysku to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Zalanie dysku
 • Odzyskiwanie danych po zalaniu Łódź

  Odzyskiwanie danych po zalaniu to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Po pożarze
 • Odzyskiwanie danych po pożarze Łódź

  Odzyskiwanie danych po pożarze to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Odzyskiwanie danych z dysku Łódź