Warning: Undefined array key "newa" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 983

Warning: Undefined array key "temp" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 334
template-builder.php Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Olsztyn

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Olsztyn

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Olsztyn

Odzyskiwanie danych z macierzy raid Olsztyn

MiP Data & Forensic oferuje usługi odzyskiwania utraconych danych z dowolnej konfiguracji w laboratorium oraz na miejscu u klienta z 99% wskaźnikiem sukcesu . Nasi certyfikowani inżynierowie odzyskują dane z dowolnego systemu operacyjnego. Posiadamy wszelkiego rodzaju rozwiązania dla dowolnych typów systemów serwerowych.

Przyczyny awarii macierzy Raid

Zdarza się, że macierze czasami zawodzą. Może się tak zdarzyć z powodu ogromnych ilości przetwarzanych plików i dużego obciążenia elementów mechanicznych dysków twardych. Awarie serwera mogą prowadzić do wszystkiego, od silnego bólu głowy po całkowitą katastrofę .

W końcu macierze przechowują setki terabajtów krytycznych plików. Tak więc, chociaż wskaźnik awaryjności na niektórych topowych serwerach z macierzami może wynosić zaledwie 5%, nadal oznacza to, że możesz być niefortunną mniejszością, która może doświadczyć nagłego problemu, fizycznego lub software-owego uszkodzenia.

Skontaktuj się z nami w sprawie odzyskania danych z macierzy raid a nasi specjaliści doradzą co można zrobić by przywrócić dostęp do danych. Telefon alarmowy to 603-690-690

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Inne typowe przyczyny awarii to:

 • Awaria kontrolera
 • Niewłaściwa odbudowa dysku
 • Awaria wielu dysków
 • Degradacja serwera
 • Przypadkowe usunięcie plików
 • Uszkodzenie przez wirusy lub złośliwe oprogramowanie
 • Czynnik ludzki

Jednak po zakończeniu procesu przywracania dostępu do zawartości Raid-a udostępnimy Ci również dodatkowy indywidualny plan tworzenia kopii zapasowych, aby zapewnić, że nigdy więcej nie dojdzie do utraty.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Olsztyn to centralne laboratorium odzyskiwania danych wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i rozwiązania technologiczne oraz specjalistyczne oprogramowanie do radzenia sobie w najcięższych przypadkach utraty danych. Laboratorium znajduje się w Warszawie gdzie dostarczane są wszystkie przypadki odzyskiwania danych z całej Polski.

 

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie macierzy

Nośniki z macierzy są dostarczane do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru macierzy skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza macierzy

Analiza macierzy opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona płatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na macierzy w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośniki są odsyłane, bądź niszczone na życzenie klienta. Może on również odebrać je osobiście w laboratorium.

RAID 0
 • Odzysk danych z macierzy RAID 0 Olsztyn

  Odzyskanie danych z macierzy RAID 0 to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

RAID 10
 • Odzysk danych z macierzy RAID 10 Olsztyn

  Odzyskanie danych z macierzy RAID 10 to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

RAID 5
 • Odzysk danych z macierzy RAID 5 Olsztyn

  Odzyskanie danych z macierzy RAID 5 to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

RAID 6
 • Odzysk danych z macierzy RAID 6 Olsztyn

  Odzyskanie danych z macierzy RAID 6 to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.