420 template-builder.php

bg slider macierze1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

WSZELKIE INFORMACJE DO TEGO CO NALEŻY ZROBIĆ BY NIE DOPROWADZIĆ DO NIEODWRACALNEJ UTRATY DANYCH UDZIELIMY PAŃSTWU POD NUMEREM 663-690-690 GDZIE NA PYTANIA ODPOWIADAJĄ SPECJALIŚCI OD ROZWIĄZAŃ ZWIĄZANYCH Z MACIERZAMI RAID WSZELKICH TYPÓW ORAZ ODZYSKIWANIEM DANYCH PO AWARII MACIERZY.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Firma MiP Data & Forensic posiada bardzo bogate doświadczenie obejmujące odzyskiwanie danych z macierzy. Wykonamy odzyskiwanie danych z macierzy pracujących we wszystkich konfiguracjach RAID przywracając dane lub w niektórych przypadkach pierwotną sprawność macierzy przed awarią, zapobiegającą reinstalacji i konfiguracji.

RAID (Redundant Array of Independent Disks) nadmiarowa macierz niezależnych dysków. Specjalny układ połączenia dysków stworzony w celu specjalnych zastosowań.

RAID 6

  • Budowa

    Najwyższy poziom standardowych RAID-ów. Jest rozbudowaną formą RAID 5. Posiada ona zdublowaną parzystość. Wymaga 4 dysków do pracy (dwa z nich wykorzystuje na dane parzystości). Posiada dodatkowy jeden dysk nadmiarowy. Każdej grupie bloków przypisane są dwa bloki nadmiarowe. Koniecznym jest, aby drugi z nich zawierał informacje zapisane i obliczone inną metodą w celu ich odczytania w przypadku awarii (np. Reeda-Solomona).

  • Opis działania

    Jest odporny na awarię dwóch dysków jednocześnie, co daje jej przewagę nad poprzednimi wersjami. Paski dla obu parzystości są zapisywane na dyskach, podobnie jak ma to miejsce w wszystkich poziomach z cyfrą pięć w nazwie.

  • Zastosowanie

    RAID 6 posiada dużą konkurencję. Często jest stosowany poza swoją czystą formą. Ze względu na wysoki nakład obliczeń parzystości na procesor i kosztowny montaż układów ASIC, rozwiązania z zakresu oprogramowań software i firmware nie są rozpowszechnione i stosowane.

odzyskiwanie danych z macierzy raid 6

 

 

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Białystok - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Białystok jest usługa skierowaną dla klientów Białegostoku i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Częstochowa

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Częstochowa - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Częstochowa jest usługa skierowaną dla klientów Częstochowy i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Szczecin

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Szczecin - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Szczecin jest usługa skierowaną dla klientów Szczecina i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Katowice

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Katowice - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Katowice jest usługa skierowaną dla klientów Katowic i okolic.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Rzeszów

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Rzeszów - Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Rzeszów jest usługa skierowaną dla klientów Rzeszowa i okolic.