template-builder.php
tele Odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu

Odzyskiwanie danych z telefonu po zalaniu

Odzyskiwanie danych z telefonu po jego zamoczeniu, czy zalaniu, a także utopiony w dowolnej cieczy smartfon, należą do jednych z najczęściej przeprowadzanych usług. Stopień uszkodzenia urządzenia i pamięci telefonu ma związek przede wszystkim z czasem, jaki minął od jego kontaktu z cieczą, a także jego trwania. Istotnym także jest, czy doszło do zwarcia.

Odzyskiwanie danych z telefonu w przypadku kontaktu z wodą, bądź jakąkolwiek inną cieczą jest zależne od działań podjętych przez użytkownika już po wystąpieniu incydentu. Ważnym jest, aby nie suszyć i nie otwierać telefonu. Może to bowiem przyspieszyć korozję, bądź ułatwić dostęp cieczy do elementów elektroniki. Substancje wysoce szkodliwe, to takie które zawierają duże ilości cukru (cola i napoje gazowane), soli (woda morska), bądź są substancjami żrącymi.

Chcąc odzyskać dane z telefonu, czy smartfon-u warto zaufać specjalistycznej firmie. Dzięki temu uzyskujemy gwarancję przywrócenia informacji przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa powierzonych danych.