420 template-builder.php

Slider z foto Iphone

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Telefony komórkowe, tak jak inne nośniki nie są niezniszczalne. Każdy upadek telefonu, uderzenie, czy przypadkowe rozbicie wyświetlacza, będące wadą fizyczną może narazić użytkownika na utratę plików.

Odzysk danych z telefonu jest jednak możliwy.

Uszkodzenia elektroniczne nie muszą okazać się katastrofą, a rekonstrukcja pamięci może być łatwiejsza niż nam się zdaje. Wszystko zależy od stopnia złożoności problemu.

Pamiętaj!!!  Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych.

Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezzwłocznie wyłączyć urządzenie i skonsultować się z nami telefonicznie. Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki jest operacją, która nie zawsze potrafi doprowadzić do skutecznego ich przywrócenia.