template-builder.php

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki
Odzyskiwanie danych z telefonu cennik

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Telefony komórkowe, tak jak inne nośniki nie są niezniszczalne. Każdy upadek telefonu, uderzenie, czy przypadkowe rozbicie wyświetlacza, będące wadą fizyczną może narazić użytkownika na utratę plików.

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki jest możliwe.

Uszkodzenia elektroniczne nie muszą okazać się katastrofą, a rekonstrukcja pamięci może być łatwiejsza niż nam się zdaje. Wszystko zależy od stopnia złożoności problemu.

Pamiętaj!!!  Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych.

Jak odzyskać dane z telefonu z uszkodzonym ekranem?

Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezzwłocznie wyłączyć urządzenie i skonsultować się z nami telefonicznie. Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki jest operacją, która nie zawsze potrafi doprowadzić do skutecznego ich przywrócenia.

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu elektroniki

 

Odzyskiwanie danych z innych nośników

Więcej informacji odnośnie odzyskiwania danych z dysków twardych oraz macierzy dyskowych znajduje się na stronach do których są linki poniżej: