template-builder.php

Odzyskiwanie danych z tabletu z systemem Windows
Slider z foto na którym są tablety

Odzyskiwanie danych z tabletu z systemem Windows

Tablety pracujące na systemie Windows podlegają procesowi odzyskiwania danych w stopniu równym, co urządzenia konkurencyjnych dostawców. Możliwości przywracania plików sięgają w tym wypadku zarówno uszkodzonych, jak i sprawnych tabletów.

System Windows, na którym pracują urządzenia nakłada ograniczenia względem ich kompatybilności z innymi, takimi jak komputery, czy telefony. Istotnym jest posiadanie odpowiedniego oprogramowania, którego używa się w celu transformacji plików. Dostęp do danych i ich przesyłanie odbywa się również za pośrednictwem rozwiązań chmurowych. Nie utrudnia to jednak pracy z nośnikiem.

Nasi specjaliści odzyskują dane z każdego urządzenia pracującego w tym systemie, niezależnie od modelu tabletu.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę