template-builder.php

Odzyskiwanie danych z tabletu z systemem iOS
Slider z foto na którym są tablety

Odzyskiwanie danych z tabletu z systemem iOS

Tablety pracujące na systemie iOS to nic innego, jak znane w środowisku Apple iPady. Specyfika urządzeń nawiązuje do funkcjonalności iPhone-ów, czy komputerów Mac. Odzyskiwanie danych wiąże się więc z podejmowaniem działań zbliżonych do pracy na wyżej wymienionych produktach.

iPady nie są w pełni kompatybilne z innymi systemami ze względu na konieczność użycia iTunes do transmisji poszczególnych plików. Usługa nie jest jednak niezawodna. Odzyskiwanie danych z iTunes mieści się w ramach naszych usług.

Odzyskujemy dane niezależnie od stopnia i rodzaju uszkodzenia. Przyjmujemy tablety, które mają usterki mechaniczne i logiczne.

W przypadku uszkodzenia ekranu jesteśmy w stanie odszyfrować kod dostępu z poziomu wyświetlacza. Warto jednak w tym miejscu pamiętać o funkcji, jaką jest formatowanie pamięci po kilkukrotnym niewłaściwie wpisanym kodzie.

Obsługujemy modele:

iPad • iPad 2 • iPad (3G) • iPad (4G) • iPad Air • iPad Air 2 • iPad Pro • iPad mini • iPad mini 2 • iPad mini 3 •iPad mini 4

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę