template-builder.php

Odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków
Odzyskiwanie danych z dysku SSD Warszawa

Odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków

Odzyskiwanie danych z dysku SSD
kliknij by przejść do kontaktu

Proponujemy państwu zaawansowane usługi nazwane odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków. Chociaż żywotność dysków SSD nie jest wieczna, nowoczesne dyski SSD zostały zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie  dzięki zaawansowanym technikom korekcji błędów, algorytmom równoważenia zużycia i ulepszonej technologii pamięci flash NAND. Do awarii dysku SSD może przyczynić się kilka czynników:

 • Ilość zapisów – Każdy dysk SSD ma ograniczoną liczbę cykli programowania/kasowania (P/E). Za każdym razem, gdy dane są zapisywane na dysku SSD, zużywane są cykle P/E. W miarę wyczerpywania się tych cykli żywotność dysku SSD maleje, a jego wydajność może zacząć spadać.
 • zużycie pamięci flash NAND. Dyski SSD wykorzystują komórki pamięci NAND flash do przechowywania danych. Z biegiem czasu wielokrotne odczytywanie i zapisywanie danych w tych komórkach może spowodować ich degradację. Może to skutkować mniejszą szybkością zapisu i odczytu i potencjalnie prowadzić do uszkodzenia danych.
 • Cykle programowania/kasowania. Oprócz trwałości zapisu, częste cykle programowania/kasowania występujące w przypadku dysku SSD mogą przyczynić się do jego degradacji.

Jak odzyskać uszkodzone dane z dysku SSD

Jeśli masz uszkodzony dysk SSD, jedyną gwarantowaną metodą przywrócenia jego danych jest skorzystanie z usługi odzyskiwania danych. Dzieje się tak dlatego, że ci usługodawcy dysponują niezbędnymi narzędziami do pracy na Twoim urządzeniu i odzyskiwania znajdujących się na nim plików.

zamów usługę

Objawy awarii dysku SSD

Zanim przejdziemy do oznak awarii dysku SSD, należy zwrócić uwagę na jedną kluczową rzecz: stwierdzenie, czy dysk SSD uległ awarii, jest trudniejsze niż w przypadku awarii dysku twardego .

Ponieważ dyski SSD w dużym stopniu zależą od kondensatorów zasilania i nie zawierają ruchomych części, są one podatne na awarie spowodowane skokami napięcia i błędami logicznymi, a nie uszkodzeniami fizycznymi.

Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych dysków twardych, które zwykle ostrzegają użytkowników o awariach za pomocą sygnału dźwiękowego lub innych wyraźnych dźwięków dochodzących z jednostki systemowej, nie ma żadnego hałasu, który informowałby o awarii dysku SSD lub jego bliskiej awarii.

Odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków

Sprawdzanie stanu dysku SSD

Jeśli więc Twój system zacznie dziwnie się zachowywać, a zwłaszcza jeśli zauważysz spowolnienie działania systemu operacyjnego — aby uniknąć utraty ważnych danych a w następstwie usługi “odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków” zgraj najważniejsze dane oraz przeskanuj potem swój dysk.

Możesz użyć oprogramowania takiego jak CrystalDiskInfo

zamów usługę

MiP Data & Forensic oferuje usługę odzyskiwanie danych z dysku SSD Kraków przeprowadzaną w laboratorium oraz w niektórych przypadkach zdalnie u klienta z 99% wskaźnikiem sukcesu. Nasi certyfikowani inżynierowie odzyskują dane z dowolnego systemów operacyjnych. Posiadamy wszelkiego rodzaju rozwiązania dla dowolnego typu dysków SSD.

Format dysku SSD
 • Odzyskiwanie danych po formacie SSD Kraków

  Odzyskiwanie danych po formacie to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Skasowanie danych z SSD
 • Odzyskiwanie danych po skasowaniu danych na dysku SSD Kraków

  Odzyskiwanie danych po skasowaniu to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Uszkodzone sektory
 • Odzyskiwanie danych z dysku SSD z uszkodzonymi sektorami Kraków

  Odzyskiwanie danych z dysku z uszkodzonymi sektorami to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.

Niewykrywany dysk SSD
 • Odzyskiwanie danych z niewykrywalnego dysku SSD Kraków

  Odzyskiwanie danych z niewykrywalnego dysku SSD to usługa, którą oferujemy klientom w trzech trybach pracy.