page.php

foto otwartego dysku z głowicą na talerzu

Współpraca

Zostań Partnerem MiP Data & Forensic i korzystaj z doświadczenia sztabu ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanych usług, dlatego ciągle się rozwijamy,  podnosząc przy tym standardy obsługi Klienta.

Program Partnerski oparty jest na obopólnych korzyściach, dających możliwość poszerzenia obszaru prowadzonej działalności.

Zapraszamy do współpracy sklepy, serwisy oraz firmy świadczące usługi IT. Realizujemy zlecenia z zakresu odzyskiwania, kasowania oraz kopiowania danych ze wszystkich dostępnych nośników, zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Specjalizujemy się także w usłudze informatyki śledczej – Computer Forensic.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stworzyliśmy jasny i klarowny program Partnerski na zasadach:

1. Współpracy afiliacyjnej:

Program skierowany dla firm działających w branży IT. Partner poprzez zainstalowanie na swoich witrynach aktywnego formularza, umożliwia rejestrację Klienta w naszym systemie informatycznym. Każde zrealizowane zlecenie rozliczane jest na zasadzie prowizji.

2. Współpracy agencyjnej:

Oferta skierowana do sklepów i firm świadczących głównie usługi serwisowe w branży IT. Agent przekazuje zlecenie, poprzez wypełnienie zgłoszenia w naszym panelu. Za każdą zrealizowaną usługę wypłacamy prowizję.

3. Współpracy partnerskiej:

Program współpracy głównie skierowany dla większych serwisów, które świadczą usługi w branży IT. Partnerzy otrzymują stały rabat bądź rabat progresywny rozliczany przy każdym zrealizowanym zleceniu.

Do wszystkich form współpracy udostępniamy stały dostęp do panelu dla Partnerów, w którym to można przyjmować jak i monitorować każde wygenerowane zlecenie.

Wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu nowych rozwiązań współpracy jesteśmy w stanie przygotować ofertę dedykowaną wyłącznie dla Państwa firmy.

Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź pod numerem telefonu 663-690-690.

Adresy naszych punktów można znaleźć również na innych naszych stronach:

odzyskiwaniedanych.net