template-builder.php
tele Odzyskiwanie danych z telefonu po skasowaniu

Odzyskiwanie danych z telefonu po skasowaniu

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Skasowane SMSy, MMSy, multimedia, czy książki adresowe? Jesteśmy w stanie odzyskać wszystkie dane. Jeśli zostały usunięte poprzez komendę „usuń” nic straconego. Pomimo tego, iż dane nie są dostępne dla użytkownika, pliki nadal przechowywane są w pamięci telefonu. Ich usunięcie może spowodować jedynie wada urządzenia, bądź pojawienie się nowych danych, które nadpiszą obecny stan pamięci. Ten rodzaj odzyskiwania danych mieści się również w zagadnieniu, jakim jest informatyka śledcza. SMSy są często elektronicznym dowodem wykorzystywanym w sądzie, bądź w sprawach prywatnych.