template-builder.php

Odzyskiwanie danych w Białymstoku
Odzyskiwanie Danych W Białymstoku

Odzyskiwanie danych w Białymstoku

Poniżej punkty przyjęć nośników w Białymstoku

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Odzyskiwanie danych z dysku więcej
Odzyskiwanie danych z dysku SSD więcej
Odzyskiwanie danych z macierzy RAID więcej
zamów usługę

Odzyskiwanie danych w Białymstoku

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń.

Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie

za pośrednictwem panelu klienta.

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych w Białymstoku

MiP Data & Forensic należy do firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków twardych wewnętrznych, USB oraz sieciowych.

Przywracamy dane z nośników pamięci typu Flash (pendrive, karty do aparatów cyfrowych). Telefony komórkowe jak też smartfony posiadają pamięć typu NAND, do której dostajemy się by odzyskać dane używając najbardziej zaawansowanych technologii i urządzeń firmy Rusolut.

Odzyskujemy dane w każdym przypadku ich utraty z wszystkich systemów operacyjnych.
Specjalizujemy się również w zaawansowanych rozwiązaniach sprzętowych takich jak serwery i macierze oraz wirtualne maszyny.

Białystok jest jedenastym miastem w Polsce pod względem liczby mieszkańców i przypadków utraty danych.

Białystok to profesjonalne odzyskiwanie danych świadczone przez MiP Data & Forensic.

Laboratorium danych Cennik

Firma odzyskująca dane z uszkodzonego dysku Odzyskiwanie danych w Białymstoku

 

Odzyskiwanie danych z dysku Białystok

Odzyskujemy dane po różnego rodzaju uszkodzeniach wynikłych z wszelkich zdarzeń po których doszło do ich utraty. Największym jak do tej pory zainteresowaniem cieszy się odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych. Uszkodzenia dysków twardych są podzielone ogólnie na trzy typy:

 • – logiczne
 • – elektroniczne
 • – mechaniczne

My dzielimy je na utraty danych na skutek losowych zdarzeń oraz działań człowieka. Losowe zdarzenia są bardziej przewidywalne co do ustalenia co się stało niż tzw. czynnik ludzki. Nie zdarzyło się jeszcze by klient, który przyniósł dysk do odzysku danych opowiedział całą historię od momentu kiedy utracił swoje dane.

Zawsze coś tam jest pominięte w tej historii. Czynnik ludzki myśli, że jak powie wszystko co zrobił to będzie drożej kosztowało lub spowoduje odmowę analizy dysku twardego z powodu oczywistego jakim jest stwierdzenie braku możliwości wobec pochopnych działań na nośniku.

Wielokrotnie nasi inżynierowie analizują nośnik próbując dojść do wniosku jak to się mogło stać. Już po tym jak ustalimy pewne fakty, które w efekcie nie obniżają ceny, klient przypomina sobie “…no tak, tak się to działo..”. Dyski są bardzo wrażliwe na różnego rodzaje ingerencji w nie a zwłaszcza na rozkręcanie ich bez zachowania sterylnych warunków.

Klient nie mając pojęcia o tym, bo nie przeczytał nigdzie w Internecie na ten temat a przecież “strach ma wielkie oczy” i on koniecznie musi sprawdzić co tam w środku stuka. Pytany dlaczego rozkręcił dysk mówi “..myślałem, że głowica spadła i ją założę…”. Ale po co zostawia na talerzach odciski swoich palców tego już nie umie wytłumaczyć.

Są specjaliści od domowego odzyskiwania danych, którzy po nie udanej operacji przekładania talerzy przynoszą je w torebce foliowej wraz z innymi podzespołami dysku i śrubkami włącznie. Oglądamy te talerze z frasobliwym spojrzeniem i zastanawiamy się czy nie jesteśmy w jakimś programie “USTERKA”.

Piekarz powiedziałby, że z bułki tartej to on rogala nie zrobi. Czynnik Ludzki to nie tylko takie ekstremalne zachowania w stosunku do dysków. To również brak wiary, że dysk mógł samoistnie ulec awarii, bo np. gwarancja się skończyła parę lat temu ale dysk działał jeszcze godzinę temu. Jak to możliwe, że przestał?

Trzeba go zapuszczać wkoło i wkoło bo może stanie się cud i zaskoczy. Otwieramy potem taki dysk po determinacji klienta i widzimy całkowicie zniszczoną powierzchnie talerzy wypiłowana przez głowice.

Odzyskiwanie danych w Białymstoku to tanie odzyskiwanie danych z dysku

Odzyskiwanie danych z telefonu Białystok

Są to telefony komórkowe i smartfony gdzie ich uszkodzenia możemy podzielić na dwie grupy:

 • uszkodzenia logiczne
 • uszkodzenia mechaniczne

W skład uszkodzeń logicznych wchodzą przypadki:

 • skasowania informacji
 • wirusy i inne oprogramowanie
 • zablokowane kodem lub Hasłem
 • po aktualizacji oprogramowania systemowego
 • po przywróceniu ustawień fabrycznych

Uszkodzenia mechaniczne telefonów i smartfonów to natomiast:

 • upadek
 • zalanie
 • pęknięcie wyświetlacza
 • wybuch baterii

W przypadkach uszkodzeń logicznych smartfonów stosujemy metody wyciągania danych poprzez ISP czyli pod lutowanie się do płyty głównej samartfona oraz wyczytania obrazu (DUMP MEMORY) pamięci fizycznej i poddaniu jej potem analizie systemu plików oraz zrobieniu raportu przedstawiającego możliwości odzyskania danych.

Kiedy zachodzi sytuacja, że metoda ISP nie może być zastosowana a bywa to w przypadkach gdy na płycie głównej nie ma możliwości wlutowania się w określone punkty (tzw. Pinout-y) bo np. nie są dostępne, to stosujemy metodę Chip-Off polegającą na wylutowaniu procesora zawierającego pamięć NAND i wyczytaniu jej na specjalnie skonstruowanym urządzeniu VNR firmy Rusolut.

Przypadki mechanicznego uszkodzenia smartfonów są zorientowane w 90% na metodę Chip-Off opisaną w uszkodzeniach logicznych. W przypadkach uszkodzenia mechanicznego smartfonu dochodzi do tak wielu uszkodzeń, że nie ekonomiczna jest próba naprawy takich telefonów.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci Białystok

Odzyskujemy dane z wszelkiego rodzaju kart pamięci do aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych oraz przenośnych nośników jakimi są pendrive-y. Najczęstsze uszkodzenia są uszkodzeniami logicznymi i dotyczą skasowania bądź sformatowania nośnika.

Skasowanie zdjęć z karty typu SD, która powszechnie króluje jako magazyn danych w większości kamer cyfrowych czy aparatów fotograficznych jest najpospolitszym przypadkiem. W kartach o małej pojemności stosowany jest system plików FAT32, gdzie po skasowaniu ciężej jest poskładać dane a zwłaszcza zdjęcia.

Nowsze karty o dużej pojemności pracują już na systemie NTFS gdzie po usunięciu bądź sformatowaniu danych łatwo je przywrócić. Tak naprawdę nie są one usunięte, tablica alokacji pokazująca ich obecność, zmienia wartość by pokazać, że ich nie ma i zwalnia w ten sposób pojemność takiej karty.

Tak samo jest z pendrive-ami. Jeśli dochodzi do uszkodzenia karty pamięci bądź pendrive w sposób mechaniczny tj. złamanie karty to najistotniejsze jest to by nie była pęknięta kość pamięci. Jeśli pamięć jest sprawna to wyczytujemy dane bezpośrednio z niej.

Mamy wtedy problem z emulacja procesora, który obsługuje dany rodzaj pamięci niekiedy również z szyfrowaniem jakie stosują niektóre typy procesorów. Większość kart dostępnych na rynku europejskim pochodzi z kart, których procesory są już znane.

Inaczej ma się z nośnikami, które są kupione w innych krajach zwłaszcza przywiezione z Azji lub innych kontynentów, ponieważ przy tak małej ilości rzadko trafiają się opracowane dla odzyskania danych procesory.

Najbardziej skomplikowanymi kartami są karty microSD i pendrive które po otwarciu nie maja widocznej pamięci ani żadnych układów elektronicznych (w tym oczywiście procesora). Karty takie nazywamy monolitami.

Odzyskanie danych z kart monolitów jest bardzo kosztowne oraz proces jest długi i nie zawsze prowadzi on do sukcesu. Kartę taka należy oczyścić z zabezpieczeń stosowanych przez producentów potem zrobić jej zdjęcie rentgenowskie i odnaleźć wszystkie pinout-y oraz przeanalizować drogę sygnału i pod lutować się do tych pinów.

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID to najbardziej skomplikowana dziedzina usług odzyskiwania danych. Macierze dyskowe dzielimy na macierze sprzętowe i software-owe. Zarówno jedne jaki i drugie ulegają typowym uszkodzeniom do których należą:

 • – uszkodzenia logiczne macierzy wszystkich poziomów RAID
 • – uszkodzenia fizyczne macierzy również dotyczące wszystkich poziomów RAID
uszkodzenia logiczne macierzy Raid Białystok

dochodzi w następujących sytuacjach:

 • – awaria zasilania
 • – przypadkowe skasowanie informacji
 • – aktualizacja oprogramowania
 • – aktualizacja systemu operacyjnego
 • – złośliwe oprogramowanie (wirusy)
 • – awaria kontrolera dyskowego
 • – wymiana dysku w macierzy przy awarii jednego z dysków
 • – niepoprawna odbudowa macierzy po wymianie dysku

Uszkodzenia mechaniczne w macierzach RAID Białystok

 • – uszkodzenie jednego bądź większej ilości nośników w macierzy
 • – awaria zasilania
 • – uszkodzenie elektroniki wewnętrznej dysku
 • – brak dobrej wentylacji dysków w macierzy i w następstwie przegrzanie się dysków
 • – pożar
 • – powódź (zalanie dysków)

O ile uszkodzenia logiczne i fizyczne są zgłoszone natychmiast po ich wystąpieniu wtedy jest bardzo wysoki wskaźnik skuteczności odzyskania danych z macierzy Raid.

Najgorsze są sytuacje gdzie opiekun macierzy szybko chce postawić ją w gotowość i zaczyna robić różne rzeczy, które przychodzą mu do głowy (potem nawet w tych nerwach nie pamięta dokładnie co zrobił) to sytuacja pogarsza się i może doprowadzić do braku możliwości odzyskania danych. Najlepiej jest od razu wykonać telefon do nas i uzyskać bezpłatną pomoc.

Odzyskiwanie danych z serwerów w Białymstoku

Tak naprawdę, jest to odzyskiwanie danych z dysków znajdujących się w serwerach. Dyski serwerowe są przeznaczone do pracy ciągłej przez 24/7/365 i jest to główna różnica pomiędzy stacjonarnymi komputerami a właśnie serwerami.

W większości serwerów stosuje się dyski SAS (Serial Attached SCSI), które przeznaczone są do pracy ciągłej i posługują się protokołem SSP, STP i SMP. Wcześniej dyski pracowały jako dyski SCSI (Small Computer Systems Interface) również były przystosowane do pracy ciągłej.

Poza różnicami sprzętowymi serwery jeśli chodzi o środowisko systemowe niczym się nie różnią od normalnych komputerów.
Odzyskiwanie danych z serwerów można porównać do odzyskiwania danych z dysków twardych.

Jeśli do serwerów podłączona jest macierz i awaria dotyczy komputera gdzie macierz przestała funkcjonować poprawnie i nie ma dostępu do dysków, wtedy odzysk danych dotyczy prac z macierzą dyskową i ceny zarówno analizy jak i odzysku danych są warunkowane zastosowaniem usługi odzyskiwania danych z macierzy Raid i jej cennikiem.

Odzyskiwanie danych z Maszyn Wirtualnych Białystok

Jest to usługa o wysokim stopniu zaawansowania wiedzy dotyczącej przede wszystkim budowy systemów plików. Maszyna wirtualna to ogólna nazwa środowiska uruchomieniowego programów. Większość maszyn wirtualnych adresuje odpowiedni przedział pamięci dyskowej czy to na pojedynczym dysku czy na macierzy dyskowej.

Ten zakres pamięci zachowuje się jak dysk z którego bootujemy jego własny system operacyjny i uruchamiamy odpowiednie programy by pracować na nich w oparciu o dostęp z sieci LAN. Wirtualizacja pozwala jednocześnie uruchomić wiele systemów operacyjnych na tej samej platformie sprzętowej i systemowej przy maksymalnej możliwej wydajności.

Rozróżniamy kilka systemów do wirtualizacji. Maszyna wirtualna kontroluje wszystkie odwołania uruchamianego programu bezpośrednio do sprzętu lub systemu operacyjnego i zapewnia ich obsługę.

VMware Workstation umożliwia uruchamianie w jednym systemie macierzystym wielu wirtualnych maszyn do różnych celów

 • VirtualBox
 • Virtual PC
 • Parallels Workstation

JVM posiada dwa rodzaje maszyny wirtualnej klient i serwer. Pierwsza z nich służy do uruchamiania krótkich, prostych programów użytkowych. JVM serwerowa jest zoptymalizowana do długiej pracy gdzie liczy się wydajność w trakcie działania programu.

Hyper-V składa się z jednej partycji nadrzędnej, która jest zasadniczo maszyną wirtualną mającą specjalny lub uprzywilejowany dostęp.

Odzyskiwanie Baz Danych Białystok

Baza danych to zbiór danych, zazwyczaj zbudowany jako zbiór powiązanych ze sobą tabel. Modele baz danych to:

Bazy proste:

 • kartotekowe
 • hierarchiczne

Bazy złożone:

 • relacyjne
 • obiektowe
 • relacyjno-obiektowe
 • strumieniowe
 • temporalne
 • nierelacyjne

Najczęściej wykorzystywany jest relacyjny typ bazy danych gdzie tablice bazy są połączone relacjami. Istnieje wiele przykładów baz danych (poniżej). Wybór bazy danych jest również ważną kwestią, od której zależy np. środowisko oprogramowania (Unix lub Windows).

Obecnie najbardziej popularną bazą danych jest MySQL


Apache Derby
Caché
DATAllegro
DB2
Firebird
First SQL
Greenplum
HSQL
Ingres
Informix
InterBase SQL
MariaDB
MaxDB (dawniej SAP DB)
Microsoft Access

Microsoft Jet
Microsoft SQL Server
Mimer SQL
MySQL
mSQL
Neteeza
Oracle Database
Oracle Rdb
PostgreSQL
Pervasive
SQL/DS
SQLite
Sybase
Teradata

W życiu każdego rodzica przychodzi moment, gdy dziecko wymawia, napawające często trwogą, słowa – „chcę pieska”. Wtedy to następuje chwila wewnętrznej walki. Padają na pewno znane nam wszystkim pytania o obowiązki związane z ewentualnym nowym mieszkańcem domu.

Na pewno usłyszy się wówczas gorliwe zapewnienia o wychodzeniu na spacer, o zabawie, o sprzątaniu po zwierzaku. Wielu rodziców zna jednak trwałość takich zapewnień i wiedzą, że pies prędzej czy później stanie się ich kolejnym obowiązkiem. Psy, a w szczególności szczeniaki mają tendencje do rozrabiania. Ich psie psikusy mogą mieć często opłakane skutki dla naszego obuwia, krzeseł czy sprzętu elektronicznego.

Do naszego punktu w Białymstoku zgłosiła się niedawno Klientka. Przyniosła ze sobą telefon firmy Apple, który poza firmowym logotypem na obudowie nosił widoczne ślady psich zębów.

Nowy mieszkaniec jej domu, postanowił wykorzystać urządzenie jako swoją zabawkę. Kilkumiesięczny szczeniak korzystając z nieuwagi właścicielki ukradł telefon i zaszył się cicho w swoim kąciku skrupulatnie ogryzając urządzenie.

Liczne uszkodzenia spowodowane przez niesfornego szczeniaka nie napawały optymizmem, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z telefonu. Chyba marnym pocieszeniem dla naszej Klientki było to, iż psiak nie zdecydował się zakopać gdzieś Iphona. W takim wypadku odzyskiwanie danych było by niemożliwe.

Oczywiście odpowiedzialnie podjęliśmy próbę odzyskania utraconych danych. Zniszczone urządzenie nie nadawało się już do użytku, a zatem porzuciliśmy wszystkie próby wymiany podzespołów i od razu zdecydowaliśmy się na metodę chip-off.

Owa metoda polega na wylutowaniu procesora i wczytaniu danych bezpośrednio z kości pamięci. Takie działanie nie gwarantuje odzyskania danych, jednak nasza firma odnosi sukces w 60% przypadków.

Tak było i tym razem, gdyż nasi doświadczeni i doskonale wyszkoleni technicy przeprowadzili skuteczne odzyskiwanie zdjęć i kontaktów z telefonu. Klientka po odbiór danych zgłosiła się wraz z głównym winowajcom całego zajścia. Wesołe merdanie ogonem może świadczyć, iż on też cieszył się z pozytywnego zakończenia.

Producenci komputerów z macierzą RAID przechwalają się, że takie rozwiązanie to gwarancja bezawaryjności sprzętu, a tym samym pełnego bezpieczeństwa przechowywanych tam danych.

Niestety nie zawsze ma to związek z rzeczywistością. Na szczęście nasze wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu danych i naprawie sprzętu komputerowego pozwala nam dobrze radzić sobie również w takich przypadkach. Skuteczne odzyskiwanie danych z kilku dysków też jest możliwe.

Do naszego punktu przyjęć w Białymstoku przychodzi zmartwiony klient, właściciel firmy transportowej, który ma problem z komputerem. Utracił dostęp do kluczowych dla jego firmy danych, które jego zdaniem były zapisane w bezpieczny sposób, bo przecież jego sprzęt posiadał macierz RAID. Niestety jednak doszło do uszkodzenia.

W wyniku przeprowadzonej diagnozy okazało się, że powodem uszkodzenia całej macierzy RAID było, w sumie niewielkie, uszkodzenie dysku. W związku z tym podjęliśmy się naprawy sprzętu, a następnym naszym zadaniem miało być odzyskiwanie danych z macierzy RAID.

Odzyskiwanie danych z macierzy w przypadku uszkodzenia dwóch dysków

Z nieco trudniejszym przypadkiem przyszło nam pracować dzień później, gdy w naszych drzwiach stanął pan ze wstępnie zdiagnozowanym sprzętem w innej firmie. Chodziło o uszkodzenie dwóch dysków. Podjęliśmy się tego zadania. Okazało się, że doszło do mechanicznego. Problem dość szybko rozwiązaliśmy. Dane zostały w pełni odzyskane, a komputer z powrotem zawędrował do właściciela.

Odzyskiwanie danych z macierzy i dysków to nie jedyna nasza specjalizacja. Często też przywracamy skasowane smsy na telefonach lub maile. Czasami naszym głównym zadaniem jest odzyskiwane danych z kart pamięci lub z pendrive’a. Każdy dzień naszej pracy to jednym słowem zupełnie inny, ciekawy przypadek, a w niektóre dni również wielkie, ekscytujące wyzwanie.

Odzyskiwanie danych z dysku twardego – uszkodzenia logiczne
Czy odzyskiwanie danych z kart pamięci / pendrive lub dysku twardego na własną rękę ma sens? Cóż, jeżeli nie dysponują Państwo fachową wiedzą, próby samodzielnej naprawy uszkodzonego dysku mogą zakończyć się kompletnym fiaskiem.

Niespełna kilka dni temu do naszego punktu, mieszczącego się w Białymstoku zawitała klientka z prośbą o szybką naprawę prywatnego laptopa. Jak się okazało, po zainstalowaniu podejrzanego oprogramowania ściągniętego z teoretycznie bezpiecznego serwisu, system zaczął dziwnie reagować na komendy – programy przestały poprawni funkcjonować, odczytanie plików było niemożliwe, a start systemu znacznie się opóźniał.

Klientka, widząc, że nie doszło do usterki mechanicznej, zdecydowała się na samodzielne odzyskiwanie danych z dysku. Dopiero po wielu próbach postanowiła udać się do naszego punktu. Na szczęście nieumiejętne próby ratowania plików nie poskutkowały bezpowrotną utratą danych, co jest dość częste w przypadku uszkodzeń logicznych.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku, wywołane błędami logicznymi, to rutynowa usługa wykonywana przez pracowników naszego serwisu niemalże codziennie. W pierwszej kolejności nasz serwisant przeprowadził procedurę odbudowy struktury pików, tak aby możliwe było odzyskiwanie danych i rekonstrukcja dokumentów ze wskazanego przez klientkę katalogu.

W tym przypadku najistotniejszą kwestią było odzyskiwanie zdjęć, dlatego skupiliśmy się tylko na jednym wybranym folderze. Niestety, na skutek wcześniejszych działań klientki, nie mieliśmy możliwości całkowitego odtworzenia nazw plików oraz ich struktury, dlatego zdecydowaliśmy się na przywrócenie plików w formacie .jpg. Klientka mogła odebrać sprzęt już na drugi dzień.

Odzyskiwanie danych z macierzy – nie tylko pojedyncze dyski

Jednym z efektywniejszych sposobów zabezpieczenia danych przed utratą jest zastosowanie macierzy dyskowych, które składają z co najmniej dwóch niezależnych dysków twardych. Niestety, i taka metoda bywa czasami zawodna, dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie oferty o usługę odzyskiwanie danych z pamięci RAID.

Odzyskiwanie danych z macierzy w Białymstoku

W zakładkach poniżej znajdują się słowa kluczowe wraz z miejscowościami, które obsługuje nasz punkt przyjęć nośników w Białystoku przy ul. Kopernika 41

odzyskiwanie danych Augustów
odzyskiwanie danych Białystok
odzyskiwanie danych Bielsk Podlaski
odzyskiwanie danych Brańsk
odzyskiwanie danych Choroszcz
odzyskiwanie danych Ciechanowiec
odzyskiwanie danych Czarna Białostocka
odzyskiwanie danych Czyżew
odzyskiwanie danych Dąbrowa Białostocka
odzyskiwanie danych Drohiczyn
odzyskiwanie danych Goniądz
odzyskiwanie danych Grajewo
odzyskiwanie danych Hajnówka
odzyskiwanie danych Jedwabne
odzyskiwanie danych Kleszczele
odzyskiwanie danych Knyszyn
odzyskiwanie danych Kolno
odzyskiwanie danych Krynki
odzyskiwanie danych Lipsk
odzyskiwanie danych Łapy
odzyskiwanie danych Łomża
odzyskiwanie danych Michałowo
odzyskiwanie danych Mońki
odzyskiwanie danych Nowogród
odzyskiwanie danych Rajgród
odzyskiwanie danych Sejny
odzyskiwanie danych Siemiatycze
odzyskiwanie danych Sokółka
odzyskiwanie danych Stawiski
odzyskiwanie danych Suchowola
odzyskiwanie danych Supraśl
odzyskiwanie danych Suraż
odzyskiwanie danych Suwałki
odzyskiwanie danych Szczuczyn
odzyskiwanie danych Szepietowo
odzyskiwanie danych Tykocin
odzyskiwanie danych Wasilków
odzyskiwanie danych Wysokie Mazowieckie
odzyskiwanie danych Zabłudów
odzyskiwanie danych Zambrów

odzyskiwanie danych z dysku Augustów
odzyskiwanie danych z dysku Białystok
odzyskiwanie danych z dysku Bielsk Podlaski
odzyskiwanie danych z dysku Brańsk
odzyskiwanie danych z dysku Choroszcz
odzyskiwanie danych z dysku Ciechanowiec
odzyskiwanie danych z dysku Czarna Białostocka
odzyskiwanie danych z dysku Czyżew
odzyskiwanie danych z dysku Dąbrowa Białostocka
odzyskiwanie danych z dysku Drohiczyn
odzyskiwanie danych z dysku Goniądz
odzyskiwanie danych z dysku Grajewo
odzyskiwanie danych z dysku Hajnówka
odzyskiwanie danych z dysku Jedwabne
odzyskiwanie danych z dysku Kleszczele
odzyskiwanie danych z dysku Knyszyn
odzyskiwanie danych z dysku Kolno
odzyskiwanie danych z dysku Krynki
odzyskiwanie danych z dysku Lipsk
odzyskiwanie danych z dysku Łapy
odzyskiwanie danych z dysku Łomża
odzyskiwanie danych z dysku Michałowo
odzyskiwanie danych z dysku Mońki
odzyskiwanie danych z dysku Nowogród
odzyskiwanie danych z dysku Rajgród
odzyskiwanie danych z dysku Sejny
odzyskiwanie danych z dysku Siemiatycze
odzyskiwanie danych z dysku Sokółka
odzyskiwanie danych z dysku Stawiski
odzyskiwanie danych z dysku Suchowola
odzyskiwanie danych z dysku Supraśl
odzyskiwanie danych z dysku Suraż
odzyskiwanie danych z dysku Suwałki
odzyskiwanie danych z dysku Szczuczyn
odzyskiwanie danych z dysku Szepietowo
odzyskiwanie danych z dysku Tykocin
odzyskiwanie danych z dysku Wasilków
odzyskiwanie danych z dysku Wysokie Mazowieckie
odzyskiwanie danych z dysku Zabłudów
odzyskiwanie danych z dysku Zambrów

odzyskiwanie danych z macierzy RAID Augustów
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Białystok
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Bielsk Podlaski
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Brańsk
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Choroszcz
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Ciechanowiec
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Czarna Białostocka
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Czyżew
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Dąbrowa Białostocka
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Drohiczyn
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Goniądz
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Grajewo
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Hajnówka
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Jedwabne
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Kleszczele
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Knyszyn
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Kolno
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Krynki
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Lipsk
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Łapy
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Łomża
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Michałowo
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Mońki
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Nowogród
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Rajgród
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Sejny
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Siemiatycze
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Sokółka
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Stawiski
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Suchowola
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Supraśl
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Suraż
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Suwałki
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Szczuczyn
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Szepietowo
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Tykocin
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Wasilków
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Wysokie Mazowieckie
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Zabłudów
odzyskiwanie danych z macierzy RAID Zambrów

Odzyskiwanie danych z dysku Białystok

Odzyskiwanie danych z dysku Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii dysku twardego.

Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Białystok

Odzyskiwanie danych z dysku po upadku Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do uszkodzenia mechanicznego.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Białystok

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do uszkodzenia mechanicznego.

Odzyskiwanie danych po skasowaniu Białystok

Odzyskiwanie danych po skasowaniu Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do skasowania danych.

Odzyskiwanie danych po sformatowaniu Białystok

Odzyskiwanie danych po sformatowaniu Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do przypadkowego sformatowania danych.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD Białystok

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii dysku SSD

Odzyskiwanie danych z niewykrywanego dysku SSD Białystok

Odzyskiwanie danych z niewykrywanego dysku SSD Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic.

Odzyskiwanie danych z SSD Białystok

Odzyskiwanie danych z SSD Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic.

Odzyskiwanie danych z martwego dysku SSD Białystok

Odzyskiwanie danych z martwego dysku SSD Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic.

Odzyskiwanie danych z niewidocznego dysku SSD Białystok

Odzyskiwanie danych z niewidocznego dysku SSD Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic.

Odzyskiwanie danych z Raid Białystok

Odzyskiwanie danych z Raid Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii Raid.

Odzyskiwanie danych z macierzy Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy dyskowej.

Odzyskiwanie danych z macierzy dyskowej RAID Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy dyskowej RAID Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy dyskowej RAID.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 1 Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy RAID 1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0 Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy RAID 0

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10 Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy RAID 10

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5 Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy RAID 5

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Białystok

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 6 Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, u których doszło do awarii macierzy RAID 6

zamów usługę

Odzyskiwanie danych z telefonu Białystok

Odzyskiwanie danych z telefonu Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą danych w telefonie.

Odzyskiwanie danych ze smartfona Białystok

Odzyskiwanie danych ze smartfona Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą danych w smartfonie.

Odzyskiwanie danych z telefonu android Białystok

Odzyskiwanie danych z telefonu android Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy skasowali lub sformatowali dane lub pendrive nie jest wykrywany przez komputer.

Odzyskiwanie danych z iPhone Białystok

Odzyskiwanie danych z iPhone Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy utracili dostęp do karty pamięci bądź usunęli dane.

Odzyskiwanie danych z aparatu Białystok

Odzyskiwanie danych z aparatu Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą danych w telefonie z Androidem.

Odzyskiwanie zdjęć Białystok

Odzyskiwanie zdjęć Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą danych w iPhone.

Odzyskiwanie danych z pendrive Białystok

Odzyskiwanie danych z pendrive Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą danych w aparatach cyfrowych.

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Białystok

Odzyskiwanie danych z karty pamięci Białystok - Jest to usługa skierowana dla klientów Białegostoku i okolic, którzy mają problem z utratą zdjęć cyfrowych.