single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Kraków Marcika 4

GISON Sp. z o.o
ul. Marcika 4
30-443 Kraków

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 08:00-16:00

Telefon: (12) 442-99-41
E-mail: office@recovery.pl

Odzyskiwanie danych z dysku więcej
Odzyskiwanie danych z macierzy więcej
Odzyskiwanie danych z telefonu więcej

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

UWAGA !!! Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

 


Odzyskiwanie danych kraków marcika 4
 

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

Kraków od wielu lat cieszy się opinią polskiej stolicy nauki. Do stolicy Małopolski zjeżdżają młodzi ludzie chcący zdobywać wiedzę i wykształcenie. By uzyskać tytuł magistra oprócz kilku lat studiów młody człowiek musi zazwyczaj napisać pracę naukową. Popularna „magisterka” jest owocem wielu godzin spędzonych nad książkami, przez co skrzętnie pisana praca magisterska staje się „oczkiem w głowie” i żaden student nie chciałby jej stracić przez jakąś awarię.

Ulica Marcika 4 w Krakowie. Do naszego punktu wpada zaaferowany młody człowiek, który prosi o pomoc. Okazało się, że jego dopieszczona praca magisterska jest zagrożona. Laptop na którym się znajdowała uległ awarii, na tyle poważnej, iż Klient nie mógł sobie z nią poradzić. Klient poprosił nas o jak najszybsze wykonanie usługi – odzyskiwanie danych z dysku twardego.

Po przyjęciu zgłoszenia nasi technicy natychmiast przystąpili do wnikliwej analizy. Problemem okazało się uszkodzenie partycji dysku twardego, a nie jak sądził nasz Klient – awaria systemu. Tak często bywa, że w stresie nie zauważamy sedna problemu. Odzyskiwanie danych w sytuacjach uszkodzeń logicznych nośnika jest dla naszej firmy chlebem powszednim. Należy pamiętać, iż o uszkodzeniu partycji informuje nas sam system operacyjny. Jesteśmy wówczas proszeni o decyzję czy wybrana partycja ma zostać sformatowana. Klient na szczęście nie zdecydował się na ten krok i przyszedł ze swoim problemem do nas. Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku w przypadku decyzji o nadpisaniu informacji na dysku mogłoby zostać utrudnione.

Natychmiast po ukończeniu naszych prac zadzwoniliśmy do młodego naukowca. Jego praca została odzyskana i oddana, aż na dwóch nowych nośnikach. Przezorność to dobra cecha dla studenta.

W naszym punkcie na ul. Marcika 4 w Krakowie gościliśmy niedawno pewnego młodego człowieka. Zgłosił nam, że chciałby wykupić u nas usługę – odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego. Jako, że nasza firma świadczy właśnie takie usługi nic w tym dziwnego, jednakże pewną konsternacje wywołało określenie przyczyny utraty danych. Okazało się bowiem, że podczas wspólnej rozgrywki ze swoim współlokatorem w jedną z popularnych gier online doszło między graczami do sprzeczki. Sprzeczki dotyczącej oczywiście ostatniej rundy z wyżej wspomnianej gry. W wybuchu złości jeden z graczy postanowił rozwiązać sprawę ostatecznie. Chwycił butelkę zawierającą cole i najzwyczajniej w świecie wylał na komputer swojego przeciwnika. Dalszych losów kłótni można się tylko domyślać.

Zatopiony dysk i to w dodatku w słodkiej cieczy to poważny problem, gdyż w wyniku ingerencji takich cieczy, może dojść do zaklejenia się nośnika. Istnieje przekonanie, że dyski stanowią integralną strukturę. Tak niestety nie jest i woda może bardzo łatwo dostać się do wnętrza dysku. Jeżeli chcemy zatem przeprowadzić udane odzyskiwanie danych w takich przypadkach musimy zdać się na profesjonalistów. Zrobił to właśnie wyżej wspomniany gracz.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku jest skomplikowaną procedurą, którą na co dzień wykonują zatrudnieni przez nas specjaliści. Paradoksalnie duża część naprawy zalanego przez cole dysku odbywa się … pod wodą. Później stopniowo odtwarzamy dane, sektor po sektorze i przeprowadzamy skuteczne odzyskiwanie danych z dysku.

Zadowolonego Klienta wezwaliśmy już po kilku dniach i wręczyliśmy mu wszystkie dane. Życzymy powodzenia w grach i doradzamy lepszy dobór kompanów do rozgrywek.

Kraków jest niewątpliwie stolicą kultury polskiej. Liczne zabytki, kina, teatry i muzea nadają miastu niezapomniany klimat, który ciężko odnaleźć w innych miastach. Muzea muszą prowadzić szczegółową dokumentację swoich dzieł, które posiadają w kolekcji. Bazy danych krakowskich muzeów są zatem ogromne, dlatego też ochrona danych na takich serwerach to priorytet dla pracowników muzeum.

Do naszego punktu na ul. Marcika 4 zadzwonił kustosz jednego z często odwiedzanych muzeów na terenie Krakowa. Jego pracownicy donieśli mu o tajemniczych zniknięciach. Początkowo przerażony kustosz chciał dzwonić na policję, ale pracownicy szybko wyjaśnili, że chodzi o cyfrową dokumentację ich najnowszej kolekcji. Po telefonie do naszej placówki konsultant polecił jak najszybsze wykonanie kopii zapasowej wszystkich pozostałych danych, by zapobiec dalszej utracie ważnych informacji. Następnie poprosił by wadliwe dyski zostały przewiezione do naszej siedziby.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID wykonujemy po analizie dokonywanej przez naszych specjalistów. Namierzyli oni winowajcę w ekspresowym tempie. Za kradzież cennych danych odpowiadał wirus komputerowy, którego na serwery musiał wpuścić nieuważny pracownik. Podczas przeglądania poczty internetowej powinniśmy pamiętać, że wiadomości są najpowszechniejszymi nośnikami internetowych śmieci, które mogą zaatakować nasze dyski i serwery. Odzyskiwanie danych z macierzy wykonaliśmy poprzez usunięcie zagrożenia i korzystając z najnowocześniejszego oprogramowania przywróciliśmy dysk do stuprocentowej użyteczność.

Dane zostały zwrócone kustoszowi, pracownik został pouczony o problemie bezpieczeństwa w sieci, a muzealne dzieła sztuki pozostały na swoim miejscu.

odzysk danych kraków

odzyskanie danych kraków

odzysk danych krakow

odzyskanie danych krakow

odzyskiwanie danych krakow

odzyskiwanie danych kraków