single-punkty-przyjec.php

Odzyskiwanie danych Katowice Sandomierska | ☎ (32) 343-46-58
Odzyskiwanie danych Katowice Centrum

Odzyskiwanie danych Katowice Sandomierska 21

Waliszak Damian Centrum Serwisowe DAMEX
ul. Sandomierska 21
40-219 Katowice

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00

Telefon: (32) 343-46-58
E-mail: [email protected]

Odzyskiwanie danych Katowice Sandomierska 21

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń.     Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

W powyższej lokalizacji nośniki do odzyskiwania danych przyjmuje Firma Centrum Serwisowe DAMEX – Partner MiP Data & Forensic Sp. z o.o.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Logo MiP Data & Forensic Pytania zadawane przez klientów

Tajemniczy składnik

W naszym punkcie mieszczącym się w Katowicach na ul. Sandomierska 21 oferujemy usługi związane z odzyskiwaniem danych. W XXI wieku ciężko wyobrazić sobie kogoś bez smartfona, który staje się w pewien sposób osią naszego życia Dlatego też firma MiP Data & Forensic oferuje odzyskiwanie danych z telefonu na bardzo korzystnych dla klienta warunkach. Osiągamy dużą skuteczność dzięki odpowiednim umiejętnością i doświadczeniu jakie zbieraliśmy przez lata pracując i doskonaląc się w tej branży. Wiele nas już nie zaskoczy, jeśli chodzi o przyczyny awarii przenośnych urządzeń. Jednak naszej niedawnej Klientce to się udało.

Późnym popołudniem zjawiła się ze swoim telefonem prosząc byśmy odzyskali dla niej dane. Musieliśmy oczywiście wiedzieć co się z urządzeniem stało, jednak odpowiedź jaką usłyszeliśmy bardzo nas zaskoczyła i rozbawiła równocześnie. Podczas przygotowywania niedzielnego obiadu rozmawiała przez telefon. Bulgoczące garnki, skwiercząca patelnia oraz rozmówczyni po drugiej stronie linii telefonicznej. Całą tą symfonie leniwego popołudnia przerwał płacz dochodzący z innego pokoju. Dzieci mają pierwszeństwo we wszystkim, więc młoda mama czym prędzej zakończyła rozmowę, dorzuciła odpowiednie składniki do zupy, przemieszała warzywa na patelni i ruszyła uspokoić swoją córeczkę. Czy coś mogło pójść źle? W roztargnieniu i przez przypadek do bulgoczącego rosołu trafił jeszcze jeden składnik. Smartfon naszej klientki. W tej smakowitej kąpieli spędził kilka minut zanim nasza Klientka zorientowała się  co zrobiła. Szybko wyłowiła telefon, ale był ten był już ugotowany.

Odzyskiwanie danych

z tak przyrządzonego telefonu było teoretycznie dla nas nowością, jednak w praktyce nasza firma często zajmuje się zalanymi urządzeniami. By odzyskać dane z zalanego telefonu potrzebna jest duża wiedza i odpowiednie narzędzia, gdyż takie przypadki stanowią wyzwanie. Pamiętajmy, że telefon klientki był zanurzony w gotującej się cieczy, co niestety zaowocowało brakiem możliwości zreperowania urządzenia. Nasi technicy zdecydowali się na radykalną i czasochłonną metodę chip-off, która niestety nie daje pewności, że odzyskamy dane.  Klientce szczególnie zależało by nam się udało, gdyż na telefonie znajdowały się sfilmowane pierwsze kroki jej córeczki. Po naszej ciężkiej pracy odzyskiwanie zdjęć i multimediów powiodło się. Wszystkie ważne chwile wróciły do naszej Klientki, a tajemniczy składnik chyba zniknie z przepisu.