Warning: Undefined array key "newa" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 983

Warning: Undefined array key "temp" in /home/klient.dhosting.pl/apofix/recovery.pl-voo4/public_html/wp-content/themes/mip/functions.php on line 334
template-builder.php Memory Stick
Memory Stick

Memory Stick

Profesjonalizm oraz lata doświadczeń pozwolą nam zaspokoić państwa potrzeby.

Liczymy, że sprostamy wszystkim wymaganiom i będziecie państwo zadowoleni z naszych usług.

Jeśli trafiliście państwo na tą stronę to można przypuszczać, że macie kłopoty z kartą lub kartami Memory Stick.
Zajmujemy się odzyskiwaniem danych zarówno po uszkodzeniach elektroniki kart Memory Stick, jak też w przypadku sformatowania kart. 
Prosimy o wybranie odpowiedniego typu karty by uzyskać dodatkowe informacje.

Memory Stick

 

Oryginalny Memory Stick jest w przybliżeniu wielkość i grubości taśmowej gumy do żucia.

Był dostępny w rozmiarach od 4 MB do 128 MB.

W sprzedaży pojawił się 1998 roku w dwóch wersjach:

1 – ze wsparciem firmy MagicGate i był koloru białego

2 – pamięci bez wsparcia tzw. wersja standardowa była fioletowa.

Obraz ze schowka

zamów usługę

Posiadamy najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w specjalistyczny sprzęt dzięki któremu jesteśmy w stanie rozwiązać najtrudniejsze przypadki utraty danych. Posiadamy również najnowocześniejsze urządzenia VNR (Visual Nand Reconstruktor) firmy RuSolut na których możemy rozwiązywać sprawy nietypowych kart pamięci oraz procesorów, których uszkodzenie doprowadza do braku dostępu do modułu pamięci w karcie.

Są to jedyne w chwili obecnej urządzenia na świecie do pracy z najnowszymi procesorami eMMC. Policja i wszystkie służby pracują właśnie na tych urządzeniach.

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru nośnika skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Cennik i Tryby Prac z nośnikami:  Cena:
Tryb przyspieszony
500 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu w dni robocze w godzinach pracy firmy.
Tryb ekspresowy
1000 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu poza standardowymi godzinami pracy firmy – obsługa 24/7.
Karty MS – uszkodzenia logiczne
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności powyżej 128 GB
999 PLN
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności do 128 GB
799 PLN
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności do 64 GB
599 PLN
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności do 32 GB
499 PLN
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności do 16 GB
399 PLN
Uszkodzenie logiczne karty pamięci o pojemności do 8 GB
299 PLN
* Zlecający powierzając kartę MS jest zdecydowany na realizację usługi odzyskiwania danych i akceptuje podane w cenniku koszty. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty transportu i wystawienia analizy w wysokości  (netto). 150 PLN
* Realizacja zleceń gdzie uszkodzony jest kontroler karty jest ustalana indywidualnie z technikiem prowadzącym zlecenie z uwagi na złożoność samego procesu.

* Wszystkie podane ceny są kwotami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wys. 23%