template-builder.php

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid 60
raid 60-A-1914×350
zamów usługę

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 60 - Cennik

Usługa:
Cena
Tryby prac
Tryb przyspieszony
500 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu w dni robocze w godzinach pracy firmy.
Tryb ekspresowy
1000 PLN
Dodatkowa opłata pobierana z góry niezależna od efektu końcowego i niezwiązana z kosztem prac za odzyskiwanie danych uiszczana w celu pominięcia kolejki oraz pracy serwisu poza standardowymi godzinami pracy firmy – obsługa 24/7.

tryb standardowy-A-304x517tryb przyspieszony-A-304x517tryb ekspresowy-A-304x517

Tryby specjalne analiz
Analiza macierzy Raid 50 standard dyski SATA – ilość dysków w macierzy – 3 szt. Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/NTFS (win2000/winXP/Vista)
500 PLN
Analiza macierzy Raid 50 niestandardowa dyski SATAza każdy dodatkowy dysk Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/ExFAT/NTFS (Windows Serwer od 2000 do 2016 oraz Windows XP/Vista/7/8/10)
300 PLN
Analiza macierzy Raid 50 standard dyski SCSI – ilość dysków w macierzy – 3 szt. Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/ExFAT/NTFS (Windows Serwer od 2000 do 2016 oraz Windows XP/Vista/7/8/10)
800 PLN
Analiza macierzy Raid 50 niestandardowa dyski SCSIza każdy dodatkowy dysk Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/ExFAT/NTFS (Windows Serwer od 2000 do 2016 oraz Windows XP/Vista/7/8/10)
350 PLN
Analiza macierzy Raid 50 standard dyski SAS – ilość dysków w macierzy – 3 szt. Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/ExFAT/NTFS (Windows Serwer od 2000 do 2016 oraz Windows XP/Vista/7/8/10)
1000 PLN
Analiza macierzy Raid 50 niestandardowa dyski SASza każdy dodatkowy dysk Struktura plików oparta na systemach Windows FAT32/ExFAT/NTFS (Windows Serwer od 2000 do 2016 oraz Windows XP/Vista/7/8/10)
500 PLN
Analiza macierzy Raid 50 standard dyski SCSI/SAS – ilość dysków w macierzy – 3 szt. Struktura plików oparta na systemach Linux, Unix, MacOs, XFS, Novell i innych.
2000 PLN
Analiza macierzy Raid 50 niestandardowa dyski SCSI/SASza każdy dodatkowy dysk Struktura plików oparta na systemach Linux, Unix, MacOs, XFS, Novell i innych.
800 PLN
Prace diagnostyczne rozpoczynają się wg. Wybranego trybu analizy (standard, przyśpieszony lub ekspresowy).
Płatność za analizę wybranego trybu specjalnego należy uregulować z góry.
Inne nietypowe macierze – klastry
tel.
Analiza wykonywana jest na potrzeby ustalenia rodzaju uszkodzenia, kosztów odzyskania danych, przybliżonego czasu jaki potrzebny będzie do procesu odzyskiwania danych oraz dalszych możliwości działania. Opłata za przeprowadzenie operacji ustalenia powyższych składowych nie obliguje do natychmiastowego procesu odzyskiwania danych po akceptacji przedstawionych wyników analizy. Podjęcie prac odzyskiwania danych natychmiast po akceptacji wyników analizy jest oddzielną pozycją w cenniku usług firmy.
Opłata za tryb przyspieszony, ekspresowy oraz za tryby specjalne analiz pobierana jest z góry.
Opłata za rezygnację z usługi odzyskiwania danych po zaakceptowaniu kosztów usługi oraz zleceniu realizacji usługi
połowa ceny usługi
Usługi Cena
Uszkodzenia logiczne
Uszkodzenie logiczne macierzy Raid 60 – dyski posiadające dowolny z systemów Windows oraz Dos na partycjach FAT/FAT32/ExFAT/NTFS/NTFS5
od 1500 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy Raid 60 – dyski posiadające system plików – Linux , Unix , MacOs , Novell i inne  (XFS, EXT2/3/4, UFS, ZFS, OSX, LVM)
od 3000 PLN
Uszkodzenia logiczne – maszyny wirtualne
Odzyskiwanie danych z maszyn wirtualnych stojących na Raid 60 z zainstalowanym systemem NTFS (wszystkie typy Windows i Windows Serwer)
od 5000 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy Raid 60 – dyski posiadające system plików – Linux , Unix , MacOs , Novell i inne  (XFS, EXT2/3/4, UFS, ZFS, OSX, LVM)
od 8000 PLN

* Wszystkie podane ceny są kwotami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wys. 23%

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośniki są dostarczane do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza macierzy opiera się na zdiagnozowaniu możliwości odzyskania danych. Wszystkie tryby analiz macierzy są płatne. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na macierzy w celu przywrócenia utraconych plików, czy jej struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Macierz jest odsyłana wraz z nośnikami, bądź bez nośników, które mogą być zniszczone na życzenie klienta. Może on również odebrać macierz osobiście w laboratorium.