taxonomy-artykuly.php
L'Evolution Ur Chronograph Flyback Massive Night www.replica-watches.is out Paul O'Neil.
Pressroom

Pressroom

Firma MiP Data & Forensic posiada najnowocześniejsze laboratorium wyposażone m.in. w komory laminarne, które pozwalają na otworzenie nośnika w sterylnych warunkach, umożliwiających odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego (HDD) bez ryzyka powiększenia strat.

21321fads-370x180 Odzyskiwanie danych | ☎ (22) 250-00-77
Technologie

Odzyskiwanie danych | ☎ (22) 250-00-77

„Odzyskiwanie danych” to proces odzyskiwania danych z usuniętych, sformatowanych, uszkodzonych, uszkodzonych lub niedostępnych nośników danych, gdy nie można uzyskać do nich normalnego dostępu. Często odzyskiwanie danych odbywa się z nośników pamięci, takich jak wewnętrzne lub zewnętrzne dyski twarde, dyski SSD […]

odzyskp-450x180 Jak przebiega profesjonalne odzyskiwanie danych? (Konkurs)
Ogólne

Jak przebiega profesjonalne odzyskiwanie danych? (Konkurs)

Dzięki wspólnej akcji Komputer Świata i firmy MiP Data & Forensic możecie dowiedzieć się, jak profesjonalna firma odzyskuje dane z dysków tradycyjnych, SSD i smartfonów. Dla osób, które właśnie borykają się z awarią nośnika mamy mega bonus: 20 voucherów na […]

Wyszukiwarka-Yahoo-–-jak-minął-rok-2014-450x180 Wyszukiwarka Yahoo – jak minął rok 2014
Ogólne

Wyszukiwarka Yahoo – jak minął rok 2014

Koniec roku to zazwyczaj czas rozluźnienia i podsumowań. Nie inaczej sytuacja wygląda wśród wyszukiwarek internetowych. Pozwoliły sobie one wykorzystać zbierane przez cały rok dane i stworzyć profil tegorocznego użytkownika sieci. Kim on jest?

2961311-1-370x180 Remendium dla zdesperowanych klientów
Ogólne

Remendium dla zdesperowanych klientów

Odzyskiwanie danych staje się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród użytkowników indywidualnych i instytucjonalnych. Rośnie też liczba firm, które świadczą tego typu usługi, jednak nie wszystkie są w stanie oferować je na odpowiednim poziomie.