page.php

odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków
odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków

odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków

odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków

Najczęstsze pytanie klientów dotyczących dysków SSD

Czy możliwe jest odzyskiwanie danych z dysku SSD?

Na pewno jest to trudne, ale nie zawsze niemożliwe, ponieważ odzyskiwanie danych z dysku SSD jest głównie trudne ze względu na polecenie TRIM Advanced Technology załącznik (ATA). Do rekonstrukcji danych z komórek pamięci SSD wymagane są specjalistyczne techniki, często obejmujące złożone algorytmy oprogramowania i analizę oprogramowania sprzętowego.

odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków

co dalej… ?

Co więcej, ze względu na algorytmy równoważenia zużycia, dane nie są trwale przechowywane sekwencyjnie , co sprawia, że ​​ich odzyskanie staje się jeszcze trudniejsze. Statystyki odnośnie procesu jakim jest odzyskiwanie danych z dysku SSD są na poziomie ok 60% z uwagi na rodzaj uszkodzenia lub też model procesora obsługującego pamięci dysku SSD.

Ze względu na dużą różnorodność producentów opracowanie technik pozwalających na obsługę wewnętrzną procesora zostało sprowadzone tylko do statystycznie największej ilości modeli procesorów, które ulegają awarii. Opracowanie takiej techniki zajmuje bardzo dużo czasu i dla pojedynczego nowego układu jest nieopłacalne.

Typy usług oferowanych przez naszą firmę w związku z utratą danych.

odzysk danych z dysku SSD
odzysk danych z dysku SSD na USB
odzysk danych z niewykrywanego dysku SSD
odzysk danych z uszkodzonego SSD
odzysk danych z dysku SSD po skasowaniu
odzysk danych z dysku SSD po formacie
odzysk danych z dysku SSD po przepięciu
odzysk danych z dysku SSD po wirusie
odzysk danych z dysku SSD po awarii systemu
LOGO MiP Data & Forensic

Gdy państwo zdecydujecie się na usługę w naszej firmie oto jakie kolejne czynności będą podjęte. BEZPŁATNA ANALIZA – spróbuje ona odpowiedzieć na trzy pytania

  1. Czy dane da się odzyskać (link do strony wyjaśniającej problem dysków SSD)
  2. W jakim mniej więcej czasie
  3. Ile to będzie kosztować (przykładowy cennik)

Wtedy państwo podejmujecie decyzję o kontynuowaniu bądź rezygnacji z usługi a w przypadku kontynuacji przystąpimy do procesu odzyskiwania. Więcej informacji można zasięgnąć pod tym linkiem “odzyskiwanie danych z dysku” Jeśli dysk jest widoczny w systemie i nie spowalnia komputera swoją pracą to zachodzi prawdopodobieństwo, że doszło do uszkodzenia logicznego. W takim przypadku możemy zaproponować państwu promocję.

zdalne odzyskiwanie danych z dysku SSD Wyszków

Klikając w link w strefie klienta – zdalna pomoc, rezerwujecie państwo czas na uzyskanie tej pomocy. Niestety tylko 2 razy dziennie i to w godzinach od 20-21 lub 21-22. po wejściu w link opisana jest cała łatwa procedura usługi.

Jeśli usługa dotyczy skasowania lub sformatowania danych na dysku SSD na partycji C zawierającej system Windows to prawdopodobnie jest włączona funkcja TRIM, która eliminuje możliwość odzyskania danych.