template-builder.php

Promocja na odzyskiwanie danych

Promocja objęte są następujące usługi odzyskiwania danych:

A). Odzyskiwanie danych dla osób po 70 roku życia – nośnik musi być dostarczony do naszego Laboratorium odzyskiwania danych, gdzie odzysk danych następował będzie tylko w przypadku uszkodzeń logicznych takich jak

B). Zdalnego odzyskiwania danych (ZOD)

MiP Data & Forensic Sp. z o.o.
ul. Połczyńska 10
01-378 Warszawa

Godziny otwarcia
9.00-17.00

Telefon: (22) 533-11-55 lub (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl

Wirtualny spacer
po biurze

Informacje o dojeździe: wjazd od ul. Powstańców Śląskich

Biuro nasze znajduje sie na 1-szym piętrze budynku w którym jest salon Suzuki

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.