template-builder.php
mip-poprawki_slidery Promocja na odzyskiwanie danych

Promocja na odzyskiwanie danych

25 % ZNIŻKI NA ODZYSKIWANIE DANYCH METODĄ CHIP OFF

MiP Data & Forensic oferuje promocyjne odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i smartfonów noszących znamiona usterek fizycznych (np. odzyskiwanie danych po zalaniu, upadku, stłuczeniu wyświetlacza), kwalifikujących się do metody CHIP OFF.

W procesie odzyskiwania danych wykorzystujemy innowacyjne urządzenie VNR firmy Rusolut, pozwalające na przeprowadzenie operacji bezpośrednio z kości pamięci, po uprzednim odseparowaniu jej od płyty głównej telefonu.

Dzięki zastosowaniu narzędzi VNR możliwe jest przywracanie dostępu do danych nawet w najtrudniejszych przypadkach uszkodzeń nośników, często także kiedy inne sposoby zawodzą. W związku z tym technologia CHIP OFF z powodzeniem wykorzystywana jest na potrzeby przeprowadzania ekspertyz w ramach informatyki śledczej, realizowanych przez naszą firmę dla organów ścigania (służby, sądy i prokuratury), sektora usług prawniczych (adwokatów i radców prawnych), a także instytucji komercyjnych i osób fizycznych.

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.