single-post.php

ODZYSKUJEMY WAKACYJNE WSPOMNIENIA
Posts

Blog

MiP Data & Forensic – odzyskiwanie danych, informatyka śledcza i computer forensic

ODZYSKUJEMY WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Większość osób okres beztroski i urlopu ma już za sobą. Choć koniec wakacji nie oznacza jeszcze końca lata i pięknej pogody, to dla niektórych wiąże się ze stresem związanym z utratą zdjęć robionych podczas letnich wojaży. Nie przejmuj się odzyskujemy wakacyjne wspomnienia.

Większość z nas zabiera na wakacje aparaty fotograficzne wyposażane w coraz większej pojemności karty pamięci, niemal wszyscy na co dzień korzystają również ze smartfonów z wbudowanymi aparatami.

Wszystko to sprawia, że podczas wyjazdu uwieczniamy każda piękną chwilę, pozę, minę.  Duża ilość miejsca na karcie cyfrowej zachęca do robienia wręcz nadmiaru fotografii, które większość osób sortuje w długie zimowe wieczory, wybierając te najlepsze, które warto byłoby wywołać i powiesić na ścianie w rodzinnej galerii zdjęć.

Podczas obróbki fotek zdarza się omyłkowo usunąć więcej niż chcieliśmy, a czasami do kosza trafiają nawet wszystkie zdjęcia z wakacji. Czasami posłuszeństwa odmawia też sprzęt i karta która jeszcze nie tak dawno działała, nie uruchamia się zarówno z poziomu aparatu fotograficznego, jak również poprzez czytnik kart.

Dla wielu osób utrata zdjęć z wycieczki stanowi dotkliwą stratę, zwłaszcza jeśli wyjazd związany był ze szczególnymi okolicznościami, np. była to podróż poślubna, stanowił spełnienie marzeń, bądź dotyczył miejsca, do którego nieprędko się powróci.

ODZYSKUJEMY WAKACYJNE WSPOMNIENIA
MiP Data & Forensic – odzyskiwanie danych, informatyka śledcza i Computer forensic

 

Na szczęście w MiP Data & Forensic oferuje usługę odzyskiwania danych z kart pamięci, w tym plików multimedialnych, jak odzyskiwanie zdjęć oraz odzyskiwanie filmów. Z punktu widzenia możliwości odzyskania danych wykasowanych, najważniejsze jest by po stwierdzeniu usunięcia plików, nie zapisywać żadnych nowych danych na karcie pamięci. Nowe treści na nośniku mogą nadpisać poprzednią zawartość i uniemożliwić odzyskanie danych z karty.

Jeśli zaś przyczyną braku dostępu do zdjęć jest uszkodzenie karty pamięci, to dzięki zastosowaniu nowatorskich metod wyczytywania informacji bezpośrednio z kości pamięci, w większości przypadków możliwe jest odzyskanie 100 % danych. Odzyskiwanie zdjęć z wakacji w MiP Data & Forensic to gwarancja miłych wspomnień i odzyskanego spokoju.

Odzyskujemy wakacyjne wspomnienia

Przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik jesteśmy w stanie przywrócić dane z uszkodzonych kart pamięci aparatów cyfrowych oraz telefonów i smartfonów. Dla tych co zabezpieczyli swoje dane i przegrali je na dysk zewnętrzy, który uległ uszkodzeniu mamy usługę odzyskiwania danych z dysku