template-builder.php

Odzyskiwanie danych z telefonu Symbian
Odzyskiwanie danych z telefonu cennik

Odzyskiwanie danych z telefonu Symbian

 

Symbian jest systemem operacyjnym, z którego korzystali najwięksi producenci telefonów komórkowych (Nokia, Siemens, Sony Ericsson i Motorola).

Symbian został opracowany (jego pierwotna wersja) w następstwie EPOC Psion. Działa na procesorach ARM. Obecna jego forma to platforma opracowana przez Symbian Foundation. Był najbardziej popularnym systemem na świecie aż do 2010 roku. Zyskał sławę w momencie powstania platformy S60, który wykorzystała w większości swoich smartfonów firma Nokia. Kolejne wersje Symbiana to m.in. UIQ, Q4, Anna i Belle. W 2011 roku z Symbiana stopniowo zrezygnowała Nokia.

 

 

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.