template-builder.php

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu mechanicznym
Odzyskiwanie danych z telefonu cennik

Odzyskiwanie danych z telefonu po uszkodzeniu mechanicznym

Rozbity wyświetlacz blokuje nam dostęp do zawartości telefonu za pośrednictwem operacji wykonywanych poprzez ekran dotykowy. Brak możliwości odblokowania telefonu może być problemem. Dzięki wysoko posuniętej technologii jesteśmy w stanie uzyskać dostęp ograniczony np. poprzez PIN (z poziomu wyświetlacza). Pozwala to na ekstrakcję danych znajdujących się w pamięci telefonu.

Jeżeli w wyniku upadku, bądź rozbicia uszkodzone zostaną inne części telefonu, operacja będzie nieco bardziej skomplikowana i czasochłonna, jednak nie jest niemożliwa. Podmiana, bądź rekonstrukcja podzespołów, a także wylutowanie kości pamięci (metoda chip off) pozwala na praktycznie stuprocentowe odzyskanie danych.

Pamiętaj!  Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezzwłocznie wyłączyć urządzenie i skonsultować się z nami telefonicznie.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

zamów usługę

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.