template-builder.php

Odzyskiwanie danych z telefonu iPhone
Odzyskiwanie danych z telefonu cennik

Odzyskiwanie danych z iPhone

Odzyskiwanie danych z telefonu iPhone to obsługa wszystkich generacji:

Nasi specjaliści odzyskają dane niezależnie od stanu fizycznego telefonu.

Wzrost popularności smartfonów firmy Apple spowodowało wzrost liczby przypadków odzyskiwania danych wykonywanych na urządzeniach. Odzyskujemy pojedyncze pliki, całą pamięć urządzenia, a także dane z iTunes oraz iCloud. W przypadkach nietypowych odzyskiwanie danych z telefonu iPhone polega na zastosowaniu metody Chip-off, która opisana jest w naszej ofercie.

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

odzyskiwanie danych z telefonu iphone

Odzyskiwanie danych z telefonu iPhone marki Apple wymaga dużej wiedzy i specjalistycznych rozwiązań. Nie oznacza to jednak, że jest to proces niemożliwy. Zakres możliwości odzyskiwania danych jest równy procesom podejmowanym na smartfonach innych dostawców.

iPhone umożliwia zapobieganie tego typu zdarzeniom poprzez usługę Dropbox (która daje możliwość synchronizacji danych z kontem online), a także różnego rodzaju zabezpieczenia.

Odzyskiwanie danych z telefonu iPhone, to odzyskanie wszystkich możliwych danych, jakie znajdują się w pamięci urządzenia, niezależnie od stopnia ich uszkodzenia.

Odzyskujemy:

 

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

zamów usługę

 

10 najczęstszych przypadków utraty danych z iPhone-a

1. Utrata danych związana z niewłaściwą obsługą urządzenia

Niewłaściwe użytkowanie może ograniczać się m.in. do wykorzystywania niewłaściwych funkcji, nieumiejętnego dobierania komend, czy zbyt wysokiej eksploatacji.

2. Uaktualnienia systemu iOS

Aktualizacje zazwyczaj mają za zadanie łatać dziury i błędy systemu. W przypadku, gdy instalacja zostanie przerwana lub zakończona niepowodzeniem, może zdarzyć się, że naruszy dane znajdujące się w pamięci.

3. Przywrócenie ustawień fabrycznych lub format urządzenia

Oznacza usunięcie danych w celu osiągnięcia pierwotnego stanu systemu. Tego typu zabiegi nie są jednak permanentne, da się je odwrócić.

4. Instalacja jailbreake-a

Jailbreak jest zewnętrzną modyfikacją systemu iOS. Odpowiada za jego uchylenie. Likwiduje tym samym zabezpieczenia nałożone przez producenta. Dane mogę zostać nie tylko usunięte, ale i udostępnione osobom trzecim.

5. Zniszczenie urządzenia, upadek, zgniecenie

Rozbicie iPhona, zalanie, czy innego typu fizyczne zniszczenie może przyczynić się do utraty danych. Wiąże się to z ściśle z uszkodzeniami mechanicznymi. Telefony tego typu są wrażliwe na wszelkiego rodzaju ingerencję czynników zewnętrznych.

6. Zacięcie ekranu na logo startowym – brak dostępu

Niekiedy, aby obejść zacięcie ekranu wystarczy zrestartowanie urządzenia, jednak gdy sytuacja ma charakter ciągły mogło dojść do uszkodzenia logicznego, a co za tym idzie utraty danych.

7. Wirusy

Infekowanie urządzenia może odbyć się za pośrednictwem sieci, bądź podpinania iPhone-a do niezaufanych urządzeń. Utrata danych przez wirusy ma różnorodny zasięg i skutki.

8. Blokada z powodu wpisywania niewłaściwego PIN-u lub kodu ekranu

10-krotnie nieprawidłowo wpisany kod dostępu może spowodować usunięcie danych (w przypadku włączonej funkcji zabezpieczeń). Niewłaściwy PIN spowoduje zablokowanie

9. Zamiana baterii

Iphone nie posiada ruchomej, łatwo usuwalnej baterii. Proces jej wymiany jest ingerencją w strukturę urządzenia, co może spowodować utratę danych. Na stronie producenta nadmienia się o konieczności przeprowadzenia backupu przed serwisowaniem.

10. iTunes nie rozpoznaje urządzenia – brak możliwości stworzenia backupu

Program synchronizujący pliki zewnętrzne z urządzeniem może okazać się niekompatybilny.

iPhone