template-builder.php

Odzyskiwanie danych z dyktafonu
Odzyskiwanie danych z dyktafonu

Odzyskiwanie danych z dyktafonu

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Technologie zapisu informacji nie ominęły urządzeń do nagrywania dźwięku.

Większość bo ponad 90% urządzeń zapisujących stosuje zapis cyfrowy. Jak to zwykle bywa i te urządzenia ulegają awariom, posiadając przy tym w swojej pamięci niejednokrotnie bardzo ważne zapisy, które są unikalne i nie do nagrania powtórnie.

Dział urządzeń do technologii Flash zaczął zajmować się rozwijaniem narzędzi dla usługi “Odzyskiwanie danych z dyktafonu” pozwalających na pomoc ludziom, którzy utracili ważne zapisy na takich urządzeniach.

Adresy punktów przyjmujących zlecenia można zobaczyć pod tym linkiem “Punkty przyjmowania zleceń

MiP Data & Forensic oferuje odzyskiwanie danych z dyktafonu w największym europejskim  Centrum odzyskiwania danych w Warszawie

Pytania jakie zadają nasi klienci:

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza dyktafonu opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona płatna 200 zł. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych z dyktafonu cyfrowego

jest bardzo rzadkie gdyż ich role spełniają telefony komórkowe i inne gadżety elektroniczne. Jest też skomplikowanym procesem.

Większość dyktafonów ma swój własny soft do zgrywania i obróbki danych, nie ma jednak bezpośredniego dostępu do pamięci fizycznej nośnika.

Skasowanie nagranego materiału

wiąże się więc ono z koniecznością rozebrania całego dyktafonu i wylutowania kości pamięci. Jest to operacja, która może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej dyktafonu, co w większości przypadków następuje.

Niejednokrotnie usunięcie danych doprowadza do wyzerowania komórek pamięci w których zapisywane są dane. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić bez przeprowadzenia ekspertyzy tzn. zastosowania metody chip-off czy dany model zeruje komórki czy nie. Klient sam musi zdecydować czy podejmie ryzyko uszkodzenia dyktafonu.

W modelach jest tabelka która będzie zawierała informacje czy mieliśmy już taki dyktafon jako zlecenie, oraz link do Case-Study o przypadku związanym z danym dyktafonem.

zamów usługę