Osiedle_Tysiąclecia-Dolne_Katowice_-_panorama Odzyskiwanie danych Katowice Mielęckiego 10 odzyskiwanie danych katowice Odzyskiwanie danych Katowice Mielęckiego 10 Osiedle Tysi  clecia Dolne Katowice   panorama

Odzyskiwanie danych Katowice Mielęckiego 10

BIURO HELLO
ul. Mielęckiego 10 lok 503
40-013 Katowice Centrum

Godziny otwarcia
pon-czw 08:00-16:00, pt 08:00-15:00

Telefon: (32) 343-46-58
E-mail: office@recovery.pl

Informacje o dojeździe:

V piętro (przy ul.Warszawskiej, przy dworcu PKP)

Odzyskiwanie danych Katowice

to Punkt Partnerski MiP Data & Forensic – firma BIURO HELLO

V piętro (przy ul.Warszawskiej, przy dworcu PKP)

Punkty przyjęć nie udzielają informacji na temat przebiegu zleceń. Wszelkie informacje udzielane są wyłącznie przez centralę MiP Data & Forensic w Warszawie za pośrednictwem panelu klienta.

odzyskiwanie danych katowice Mielckiego 10

STRACIŁEŚ DANE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI…

SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.

TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690

LUB WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ONLINE

Zgłoszenie online

Cztery kroki odzyskiwania danych z MiP Data & Forensic

Krok 1

dostarczenie nośnika

Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.

Krok 2

analiza

Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.

Krok 3

proces odzyskiwania danych

Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.

Krok 4

odbiór danych

Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.

Odzyskiwanie danych Katowice Mielęckiego 10