template-builder.php

Odzyskaj spokój z MiP Data & Forensic

Odzyskaj spokój z MiP Data & Forensic

Odzyskiwanie danych z dysku

Ceny uzależnione są od stopnia uszkodzenia. Stopień ten określa bezpłatna analiza możliwości odzyskania danych po której dopiero wyrażają państwo zgodę na odzyskiwanie. (nie dotyczy dysków otwieranych lub po innych firmach – wtedy obowiązuje ekspertyza). Ceny zaczynają się od 300 zł netto w przypadku uszkodzeń elektroniki.

 

Ekspertyzą nazywamy zbiór prac zmierzających do odzyskania danych przy użyciu podzespołów sprawnych nośników o tych samych parametrach jak uszkodzony. Ekspertyza jest wykonywana tylko w przypadkach gdy uszkodzeniu uległy podzespoły wewnętrzne dysku i nie można określić bez ich wymiany czy odzyskanie danych zakończy się powodzeniem. Ekspertyzą objęte są również dyski otwierane oraz po innych firmach.

Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Ceny uzależnione są od stopnia uszkodzenia. Stopień ten określa bezpłatna analiza możliwości odzyskania danych po której dopiero wyrażają państwo zgodę na odzyskiwanie. Jeśli dysk jest nie wykrywany lub pokazuje inną nazwę ceny zaczynają się od 1500 zł netto

Odzyskiwanie danych ze smartfonów

W przypadku przywrócenia ustawień fabrycznych lub resetu nie ma możliwości odzyskania danych. Cena odzyskiwania danych wacha się od 400 do 1800 zł netto i zależy od skomplikowania prac związanych z odzyskiwaniem danych.

Odzyskiwanie danych z macierzy Raid

Odzyskujemy dane ze wszystkich możliwych systemów oraz macierzy raid. Cena analizy macierzy jest uzależniona od typu macierzy raid, ich ilości, rodzaju systemu plików oraz interfejsu dysków.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr:

603-690-690