single-punkty-przyjec.php
MiP Data & Forensic
ul. Połczyńska 10
01-378 Warszawa Bemowo
Godziny otwarcia
pn.-pt.: 09:00-17:00
Telefon: (22) 250-00-77
E-mail: office@recovery.pl
SPOKOJNIE, NIE PRÓBUJ DZIAŁAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ, DZIĘKI TEMU ZWIĘKSZASZ SZANSE NA ODZYSKANIE W 100% SWOICH DANYCH Z NOŚNIKA.
TEL.: (22) 250-00-77 / KOM.: 663-690-690
Centralne Laboratorium Warszawa to jedno z największych w Europie laboratoriów odzyskiwania danych wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.
Krok 1
dostarczenie nośnika
Nośnik jest dostarczany do laboratorium lub punktu przyjęć bezpośrednio przez klienta lub za pośrednictwem kuriera. Usługa ta realizowana jest bezpłatnie przez firmę MiP Data & Forensic. W celu odbioru dysku skontaktuj się z biurem, bądź wypełnij formularz na stronie.
Krok 2
analiza
Analiza nośnika opiera się na zdiagnozowaniu przyczyny utraty danych. Jest ona całkowicie bezpłatna. Dzięki uzyskanym informacjom, klient poznaje proces działania I koszty usługi. Analiza nie zobowiązuje do realizacji zlecenia przez MiP Data & Forensic.
Krok 3
proces odzyskiwania danych
Odzyskiwanie danych obejmuje stworzenie kopi w celu zabezpieczenia danych, a także każdą pracę podjętą na nośniku w celu przywrócenia utraconych plików, czy jego struktury itp. Czas trwania różni się w zależności od przyjętego trybu prac.
Krok 4
odbiór danych
Gdy w panelu klienta status zlecenia przyjmie formę zrealizowanego, klient uzyskuje dostęp do swoich danych. Nośnik jest odsyłany, bądź niszczony na życzenie klienta. Może on również odebrać go osobiście w laboratorium.
Na tym międzynarodowym rynku usług specjalistycznych, jesteśmy firmą posiadającą jedno z największych laboratoriów odzyskiwania danych oraz Know-How, pozwalający rozwiązywać najbardziej złożone przypadki utraty danych w Europie.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do odzyskiwania danych oraz 15 letnie doświadczenie odzyskujemy dane dla klientów z całej Europy.
Warszawa Bemowo to na styku dzielnicy z Wolą miejsce gdzie znajduje się jedno z największych Laboratoriów odzyskiwania danych w Europie.
W miejscu skąd łatwo można dojechać do każdej z dzielnic Warszawy, znajduje się również magazyn dysków twardych z którego to magazynu korzystają klienci z całego świata.
Posiadając jedną z największych w świecie baz nośników do wykorzystania ich w procesie odzyskiwania danych z dysków jako donory (dawcy podzespołów) zapewniamy możliwie najszybszy proces usług odzyskiwania danych.
Niejednokrotnie brak dawcy potrafi opóźnić proces nawet o parę tygodni, ponieważ najwięcej firm, które zaczęły zarabiać na dyskach klientów którzy utracili swoje dane jest w Stanach Zjednoczonych.
Samo pozyskanie dokładnych informacji też jest skomplikowane z uwagi na strefy czasowe.
Zdarza się, że szukamy dysków po serwisach aukcyjnych typu Allegro, Ebay i pojawia się dysk, który kupujemy a przychodzi do nas prawie taki sam lecz z innymi oznaczeniami i nie pasuje.
Co można wtedy klientowi powiedzieć w którego imieniu kupujemy takiego donora? Że zostaliśmy zrobieni w trąbę?! Tak, więc zdarzają się sytuacje, w których na dysk czeka się i miesiąc.
Klient potrzebujący danych niestety nie zawsze cierpliwie czeka. Nieraz irytuje się i potrafi znaleźć słowa, które niekoniecznie są zachętą do pracy nad takim dyskiem.
Z tego właśnie względu zaczęliśmy skupować dyski by stworzyć własne magazyny na potrzeby sytuacji w których będą one szybko potrzebne.
Nasza firma posiada też usługę ekspresowego odzyskiwania danych jednakże tylko w Warszawie można z niej skorzystać.
Jeśli klient dostarcza dysk do Warszawy to również może skorzystać z takiej usługi.
Na potrzeby tej usługi posiadamy też wspomniane magazyny dysków twardych by zająć się procesem odzyskiwania od razu bez poszukiwania dysku dawcy.
Niestety nie zawsze możemy dobrać odpowiedni nośnik do procesu odzysku danych.
Centralne Laboratorium zostało zaprojektowane tak by można było pracować z najcięższymi przypadkami utraty danych zarówno jeśli chodzi o uszkodzenia logiczne, elektroniczne jak też i mechaniczne.
Nasi Inżynierowie Mogą obsługiwać ok 300 do 350 przypadków utraty danych z dysków twardych.
Te dane dotyczą tylko dysków mechanicznych. Zaprojektowane przez nas urządzenia do wymiany różnych podzespołów mechanicznych dysku są efektem lat pracy właśnie z różnymi dyskami.
W laboratorium posiadamy 3 komory laminarne oraz dwustopniowy Clean Room Class 1000, gdzie możemy otwierać najbardziej delikatne nośniki danych oraz nośniki Helowe.
Wszystko o macierzach dowiemy się na stronie poświęconej macierzom, ich konfiguracji, wadom i zaletom.
Nasi inżynierowie zajmują się odzyskiwaniem danych ze wszystkich przypadków ich utraty w macierzach.
Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj
Centralne Laboratorium Warszawa zlokalizowane jest przy ul. Połczyńskiej 10
jest ono w stanie obsłużyć do 400 przypadków utraty danych miesięcznie.